İSTİKBAL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

1957 yılından bu yana mobilya sektöründe ilk sırasını ve liderliğini koruyan istikbal geçmişten günümüz kaliteli ve güvenin adresi olmaya devam etmektedir. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan İstikbal Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor

Geniş ürün yelpazesi ile birlikte her zevke ve isteğe uygun olarak tasarımlarını sürdüren istikbal bugün genç odası , oturma odası, yemek odası, bahçe mobilyaları , ofis mobilyaları ile en kaliteli hizmeti güvenirliğiyle sizlere sunmaktadır. Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren İstikbal, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor.

İstikbal yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 70.000 mağazası bulunmakta ve dünyanın her noktasında hizmetine devam etmektedir. Ve Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile farklılık yaratan İstikbal, ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı da aynı çatı altında sunan binlerce metrekarelik yeni Ev konsept mağazaları ile sektöre kazandırmayı sürdürüyor ve ev konsept anlayışı çerçevesinde tüketici ile buluşuyor. Ev dekorasyonunun yönünü belirleyen İstikbal, aynı zamanda her dönem sunduğu kampanya fırsatları ile, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.

İstikbal müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilir ve ürünlerimiz,kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir veya şikayet , görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşa bilirsiniz. Sınırsız güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen istikbal her konuda profesyonel müşteri hizmetlerimiz ile sizlere bilgi aktarımı yapmaya devam etmektedir.

İstikbal müşteri temsilcisi destek hattı ; 444 33 44 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın