İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Direkt Bağlanma Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük dört şehri arasında yer alan İzmir’in şehirsel faaliyetini İzmir Büyükşehir Belediyesi üstlenmektedir. Şehir içerisinde yapılacak olan ulaşım, kültürel, sosyal, sanatsal faaliyetlerden sorumlu olan belediye İzmir şehrinde ikamet eden vatandaşlara refah ve huzurlu bir yaşam alanı sağlamayı amaçlamaktadır. Bölgenin gelişiminden sorumlu olan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Konak ilçesinde yer almaktadır. Tunç Soyer tarafından başkanlığı yapılan Belediye , acil durum ve sağlık, ulaşım, atıklar ve bertaraf işlemleri, imar, kadınlara yönelik destek, engell, yaşlı destek, eğitim destek, spor hizmetleri, sportif yetenek ölçümleri, yeme içme ve alışveriş gibi alanlarda hizmetler sağlamaktadır. Sürekli yeni projeler hedefleyerek şehri daha da geliştirmeyi amaçlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda kültürel ve sanatsal faaliyetleri de oldukça önemli bir yere sahiptir. 2012 senesinde tam 14 il sınırını bünyesine katan İzmir Büyükşehir Belediyesinin hizmet verdiği ilçeler ise: Bergama, Bayındır, Bayraklı, Aliağa, Balçova, Bornova, Buca, Kınık, Konak, Kemalpaşa, Menderes, Menemen, Narlıeder, Selçuk, Seferihisar, Ödemiş, Tire, Urla ve Torbalı’dır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Bölgede yaşayan vatandaşlara kaliteli ve refah bir yaşam sunmayı amaçlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi vatandaşları ile İzmir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi üzerinden iletişime geçmektedir.  İzmir Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri telefon numarası 444 40 35’dir. Belediyenin çağrı merkezi numarasını arayarak İzmir şehri hakkındaki isteklerinizi, şikayetlerinizi ve görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İletişim E-Posta Adresi:

him@izmir.bel.tr

Arama Terimleri: İzmir Büyükşehir Belediyesi irtibat telefonu, İzmir Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, İzmir Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi,İzmir Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası, İzmir Büyükşehir Belediyesi telefon numarası, İzmir Büyükşehir Belediyesi canlı destek, İzmir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi

Yorum yapın