İzmirgaz İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

Günümüzde vatandaşların doğalgaz ihtiyacını karşılamak için her şehirde farklı firmalar hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan İzmir’de de doğalgaz faaliyetlerini İzmirgaz yürütmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesinin yüzde 10’una ortak olduğu firma aynı zamanda İzmir ve Tire şehirlerinin ‘Dağıtım Bölgesi’ sınırlarında oluşan doğalgaz dağıtımının mahalli gaz boru hattı şebekesiyle birlikte nakli faaliyetlerini yapabilen tek firmadır. İlk olarak İzmir’in dokuz ilçesinde faaliyetlerine başlayarak hizmet vermekte olan firma çok kısa bir zaman içerisinde büyümüştür. İlk olarak 2005 senesinin Aralık ayında faaliyetlerine başlayan firma 2018’in Mart ayına kadar birçok altyapı çalışmaları yaparak İzmir halkına hizmet vermiştir. Firma 696 kilometre çelik hat, 3.180 kilometre polietilen ana hat, 1.660 kilometre servis hattı döşemesi yaparak büyük bir başarıya imza atmıştır. İzmir halkının bütün ilçelerine doğalgaz dağıtımı yaparak vatandaşların yaşamını kolaylaştıran İzmirgaz hizmetlerini kaliteli ve iş güvenliği çerçevesi içerisinde yerine getirmeye devam etmektedir. Vatandaşlarına hizmette sınır tanımayan İzmirgaz çağrı merkezi ile halkın merak ettiklerini ve şikayetlerini dinleyip onlara destek vermektedir.

İzmirgaz Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir’in vatandaşlarına doğalgaz hizmeti vermekte olan İzmirgaz firması müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermeyi birinci sırada tutmuştur. İzmirgaz müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 33 35’dir. İzmirgaz iletişim numarasından firmanın destek veren yetkilisine bağlanarak firma hakkında şikayetlerinizi veya abonelik işlemleri hakkında sormak istediklerinizi dile getirebilirsiniz. İzmirgaz müşteri temsilcisi hafta içi mesai saatleri arasında vatandaşlara destek vermektedir.

Arama Terimleri: İzmirgaz irtibat telefonu, İzmirgaz şikayet hattı, İzmirgaz müşteri temsilcisi, İzmirgaz iletişim numarası, İzmirgaz telefon numarası, İzmirgaz canlı destek, İzmirgaz çağrı merkezi

Yorum yapın