Jack and Jonas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Jack and Jonas, 1990 yılında kurulmuştur. Kuruluş yeri Danimarka olan markanın çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. İlk olarak kot üretmekte olan firma, daha sonra gömlek, ceket, tişört gibi ürünlerde üretmeye başladı. Özellikle erkek giyim sektörünün ileri gelen isimlerindendir. Uygun ve kaliteli ürünlerle ön plana çıkmaktadır. Kurulduktan 16 yıl sonra, yani 2006 yılında Türkiye’ye mağaza açmıştır. Kısa zamanda birçok ilde faaliyete girmiştir. Bulunduğunuz bölgelerde Jack and Jonas mağazaları yoksa web sitelerinden online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Yaşadığınız her türlü teknik sorun için Jack and Jonas müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Her mağazanın ayrı müşteri temsilcisi bulunmaktadır. İletişim kurmak istediğiniz yeri arayarak sorularınızı çözebilirsiniz.

Jack and Jonas ile ilgili her türlü öneri, şikayet ve istekleriniz için Jack and Jonas çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri yoğunluğu olsa bile müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacaklardır. İade, değişim ve siparişlerde yaşadığınız sorunlar için Jack and Jonas müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Jack and Jonas Sakarya Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

0264 502 00 65

Jack and Jonas İstanbul Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 326 36 73

Jack and Jonas Marmara Forum Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 362 03 62

Jack and Jonas Bursa Korupark Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0224 242 87 01

Jack and Jonas Eskişehir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0222 333 04 63

Arama Terimleri; Jack and Jonas müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Jack and Jonas çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Jack and Jonas canlı destek, Jack and Jonas irtibat numarası, Jack and Jonas telefon numarası, Jack and Jonas müşteri temsilcisi

Yorum yapın