JOLLY TUR ÇAGRI MERKEZİ

Binlerce tatil imkanları ve en uygun fiyat seçenekleri ile jolly turda yerinizi hemen ayırtıp hayallerinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetleri ile tecrübeli ekibi ile tatil planlarınızı gerçeklerştirmek için 30 yıldır sizinle birlikte.

Jolly tur ile tatil keyfinizi rahat ve keyifiyle çıkarabilirsiniz.

Balayı tercihleriniz için hayallerinizdeki ülkelere gitmek artık jolly tur ile çok kolay, tek yapmanız gereken tatil için gitmek istediginiz şehirleri veya ülkeleri seçmektir.

Konaklama da en iyi oteller ile çalışan jolly  tur sizin konforunuz ve eglenceli dakikalar geçirmeniz için her zaman yanınızda ve iyi bir tatil rotanız olmak yolunda ilerleyen jolly tur tercihleriniz için iyi bir tatil şirketi olmakla birlikte iyi bir hizmet vermektedir.

Yurt içi ve yurt dışı ülke ve şehir seçenekleri sadece bir telefon uzagınızda.

Ofislerimizden ,interten sitelerimizden ve çagrı merkezlerimizden tura katılmak istediginiz şehirler hakkında bilgi alabilir hayallerinizi gerçekleştire bilirsiniz .

Karadeniz turları, kültür turları, yurt içi turları , kapadokya turları ve hafta sonu turları seçenekleri ile her an tatil planı yapabilir uygun ödeme seçenekleri ile de keyfini çıkarmanıza yardımcı olan jolly turda hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

Erken rezervasyon fırsatlarından %30 ve % 20 indirimli otel ve turlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Jolly tur çagrı merkezi ;0850 281 01 18 numarasından bizimle iletişime geçebilir tur ve paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz .

İnternet sitelerimizden güncel tatil paket dırsatşarını takip edebilir sizin için en uygun tatil dönemini ve ödeme planınızı seçebilirsiniz.

 

Yorum yapın