Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kablonet Türkiye’de internet sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1997 yılında Türk Telekom tarafından faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Türksat’a bağlı olarak internet, telefon ve televizyon hizmeti vermiştir. Kablonet ismi Uydunet adı ile değiştirilmiştir. Aradan geçen zamandan sonra Uydunet ismi değiştirilerek Kablonet adı altında hizmet vermeye devam etmiştir. Kablonet telefon ve KabloTV adı altında yayın sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Kablonet müşterilerine televizyon hattı üzerinden internet hizmetini sunmuştur. Turkcell ve Vodafone markaları arasında yapılan anlaşma sonucunda ortak altyapı üzerinden internet hizmeti vermektedirler. Ürünleri arasında internet, televizyon ve telefon paketleri bulunmaktadır. Kablonet sınırlı ve sınırsız olarak müşterilerine internet hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Kablonet müşterilerine 10 Mbps hızı bulunan tarifelerinde DOCSIS 2.0 modemlerinni ve 20 Mbps ile 100 Mbps hızları arasında bulunan tarifelerinde de DOCSIS 3.0 modemleri sayesinde hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde satış noktaları bulunmaktadır. KabloTV müşterisi olarak film, dizi, belgesel ve spor kanallarını izleme ve internet hizmetini kullanma imkanı sunan Kablonet birçok farklı fiyattan tarifelerini ve paketlerini satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde internet hizmeti alma imkanı sunan Kablonet müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla paketleri bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Kablonet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Kablonet çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular içi yetkililere danışabilirsiniz.

Kablonet müşteri iletişim telefon numarası: 0850 804 44 44

Arama terimleri: Kablonet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kablonet çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın