Kamu Ödemeler Daire Başkanlığı İletişim Numarası Direkt Bağlanma

Kamu Ödemeler Daire Başkanlığı İletişim Numarası Direkt Bağlanma

Ankara da sıhhiye de bulunan kamu ödemeler daire başkanlığı, devlet memurlarına hizmet vermektedir. Devlet memurlarının bütün ödeme işlemlerinden bunlardan mevcuttur. Devlet memuru birisi öldüyse geride kalan yetimler veya eş aylıklarını almak için Kamu Ödemeler Daire Başkanlığı na başvuru yapmaktadır. Bu yüzden burası önemlidir. Yada devlet memuru birisi emekli oldu ise Kamu Ödemeler Emeklilik Daire Başkanlığı na müracat etmesi gerekiyor. Buraya aşağıda vereceğimiz adresleri kullanarak evraklarını kargo ile gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermeniz gerekiyor, aciliyet varsa faxta çekebilirsiniz. Ankara’da yaşıyorsanız direk Kamu Ödemeler Daire Başkanlığına gidebilir siniz.

Kamu ödemeler servislerinin bir çok telefon numarası mevcuttur. Çünkü binada 10 dan fazla ödeme servisi mevcut. Sizin evraklarınızın hangi servise düşeceği zordur. O yüzden evraklarınızı e devletten “4c evrak takibi” kısmından takip edebilirsiniz. İşlem yapılmasını istediğiniz evrağın hangi aşamada olduğunu buradan rahatlıkla takip edin. Ayrıca evrakları yolladıktan 10 gün sonrasında 4c evrak takini bölümünde evrağınız yer almıyorsa mutlaka evrağı tekrar gönderiniz.

Yetim aylıkları konusunda merak ettiklerinizi buraya sorabilirsiniz. Fakat buradan sadece 4c yani devlet memurlarının işlemleri yapılmaktadır. Sigortalı veya Bağkur işlemi yapılacak ise size en yakın sgk il hizmet müdürlüklerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Kamu Ödemeler Daire Başkanlığı İletişim Bilgileri:

ADRES: MİTHAT PAŞA CAD. NO: 7 / SIHHIYE ÇANKAYA / ANKARA

Telefon numarası : (0312) 458 70 17

“Kamu Ödemeler Daire Başkanlığı İletişim Numarası Direkt Bağlanma” üzerine 8 yorum

 1. 20 11 2019 tarihindeiş yeri hekimliğine başladım tarafıma gelen yazıda 15 11 2019trihinde başladığım yazmakta ve 4707.6 borç çıkarılmış aradki 5 günlük fark borca yansımıştır dikatlihesap edilerek mağduriyetimin giderilmesini rica edrim

  Cevapla
 2. EMEKLİ MAAŞIMI 16/03/2020 TARİHİNDE DENİZ BANKTAN AYRILARAK TEB E TAŞIDIM. MAAŞ PROMOSYONUMU NİSAN AYI MAAŞIM YATIRILDIĞINDA YATIRILACAĞINI SÖYLEDİLER. AMA NİSAN AYI MAAŞIM ANLAŞILMAZ BİR ŞEKİLDE TEKRAR DENİZ BANKA YATIRILDIĞINDAN MAAŞ PROMOSYONUMU ALAMADIM. YAPTIĞIM TELEFON GÖRÜŞMESİNDE SORUNUMUN GİDERİLMESİNİ İSTEDİĞİMDE MAAŞIMIN DENİZ BANKTA GÖRÜNDÜĞÜNÜ SÖYLEDİLER. DENİZ BANKI ARADIĞIMDA KENDİLERİNDEN EMEKLİ OLARAK İLİŞİĞİM KESİLDİĞİNİ AMA MAAŞIMIN TEKRAR KENDİLERİNDE YATIRILDIĞINI SÖYLEDİLER. ZATEN ZOR ŞARTLARDA GEÇİNMEYE ÇALIŞIYOR BORÇ BATAĞI İÇİNDEYKEN BU ŞEKİLDE MAĞDUR EDİLMEME BİR ANLAM VEREMİYORUM. MAĞDURİYETİMİN BİR AN ÖNCE GİDERİLEREK HATANIN DERHAL DÜZELTİLMESİNİ VE PROMOSYONUMU ALMAMIN SAĞLANMASINI ARZEDERİM

  Cevapla
 3. 91547930 takip numaralı dilekçe me hala daha cevap verilmedi maaş alamadım ihtihar edince mi cevap vereceksiniz

  Cevapla
 4. ben 4 C emeklisiyim. kamu Görevlileri Ödemeler Daire Baskanligina daha önceleri ( 2020) yilinda yazmis ve banka hesab numaralarimi vermistim. Ancak buna ragmen Mayis 2021 yilina ait emekli ayligimi bayram ikramiyesini hala alamadim. E- Devlet üzerinden bakildiginda gönderilmis olmasina ragmen sahsi hesabima gelmemistir. T.C. ZIRAAT BANKASI CIGLI/ IZMIR hesabima gönderilmesini istirham ederim. Saygilarimla.

  Cevapla
 5. HAYDAR TEKE 4 C den emekli maasi almaktayim. Ancak 1-Mayis 2021 itibari ile gerek maas ve gerekse bayram ikramiyesi alamadim. E- devlet ciktisina bakinca ödendi görünüyor ama maalesef cok aldatici bir bilgi. lütfen yani vatandasiniza saglikli bilgi verilmesi bu kadar zor olmasa gerek. magduriyetin giderilmesini istirham ediyorum. 70 yasinda yüzde seksen özürlü ve refakatci esliginde yasamimi idame ettiriyorum. durmun telafi edilmesini saygi ile arz ve istirham ederim.

  Cevapla

Yorum yapın