Kamu Ödemeler Daire Başkanlığı İletişim Numarası Direkt Bağlanma

Kamu Ödemeler Daire Başkanlığı İletişim Numarası Direkt Bağlanma

Ankara da sıhhiye de bulunan kamu ödemeler daire başkanlığı, devlet memurlarına hizmet vermektedir. Devlet memurlarının bütün ödeme işlemlerinden bunlardan mevcuttur. Devlet memuru birisi öldüyse geride kalan yetimler veya eş aylıklarını almak için Kamu Ödemeler Daire Başkanlığı na başvuru yapmaktadır. Bu yüzden burası önemlidir. Yada devlet memuru birisi emekli oldu ise Kamu Ödemeler Emeklilik Daire Başkanlığı na müracat etmesi gerekiyor. Buraya aşağıda vereceğimiz adresleri kullanarak evraklarını kargo ile gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermeniz gerekiyor, aciliyet varsa faxta çekebilirsiniz. Ankara’da yaşıyorsanız direk Kamu Ödemeler Daire Başkanlığına gidebilir siniz.

Kamu ödemeler servislerinin bir çok telefon numarası mevcuttur. Çünkü binada 10 dan fazla ödeme servisi mevcut. Sizin evraklarınızın hangi servise düşeceği zordur. O yüzden evraklarınızı e devletten “4c evrak takibi” kısmından takip edebilirsiniz. İşlem yapılmasını istediğiniz evrağın hangi aşamada olduğunu buradan rahatlıkla takip edin. Ayrıca evrakları yolladıktan 10 gün sonrasında 4c evrak takini bölümünde evrağınız yer almıyorsa mutlaka evrağı tekrar gönderiniz.

Yetim aylıkları konusunda merak ettiklerinizi buraya sorabilirsiniz. Fakat buradan sadece 4c yani devlet memurlarının işlemleri yapılmaktadır. Sigortalı veya Bağkur işlemi yapılacak ise size en yakın sgk il hizmet müdürlüklerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Kamu Ödemeler Daire Başkanlığı İletişim Bilgileri:

ADRES: MİTHAT PAŞA CAD. NO: 7 / SIHHIYE ÇANKAYA / ANKARA

Telefon numarası : (0312) 458 70 17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir