KANAL D İHBAR HATTI

Kanal D; Hafta içi her gün saat 19:00’da yayınlanan ve Ahmet Hakan’ın sunduğu Kanal D Ana Haber bültenine, sizler de videolarınızı gönderebilirsiniz. Başınızdan geçen komik ya da ilginç olayları , kavgaları , herhangi bir usulsüzlük veya hukuksuzluk oldugu taktirde onları kayıt altında tutabilir daha sonra bizlerle iletişime geçip bizim aracılığımızla sesinizi tüm dünyaya duyurabilirsiniz.

Ancak her gün yüzlerce kişinin çeşitli video ya da fotoğrafları yolladığını ve bunların arasından seçim yapıldığını unutmayın. Gönderdiğiniz içerikler haber programında yayınlanacağından, video türünde olması gerekiyor. 10-15 saniyelik videolarınız bazen değerlendirmelerden geçmeyebilir.  Araştırılan ihbar üzerinden eğer doğruluk varsa, canlı yayında ihbar edilerek haberlerde yayınlanmaktadır. Kanal d whatsapp ihbar hattı telefon numarası 0532 ile başlamaktadır.

Ahmet Hakan  veya diğer haber saatlerinde Whatsapp üzerinden gönderdiğiniz bütün bilgiler haber genel merkezinde değerlendirilerek canlı yayın akışı için araştırılmaktadır.

Sizlerden gelen her haberin önemi ve değeri bulunmaktadır. Sizden gelenlerle birlikte bizim ulaşamadığımız ya da göremediğimiz yerlerde bizlere ulaşarak tüm türkiye ve tüm dünyada ki haberlerer sayesinde herşeyden güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Eğer elinizde haber niteliği taşıyan haberleriniz varsa Kanal D whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kanal D whatsapp ihbar hattı ; 0532 349 12 12 numaralarından bize 7/24 her zaman ulaşabilir yanınızda yaşanan olayları bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca şikayet, görüş ve önerilerinizide bize whatsapp ihbar hattı ile ulaştırabilirsiniz.

“KANAL D İHBAR HATTI” üzerine bir yorum

  1. Değerli Basın Çalışanları kıymetli yetkililer ; Benim eşim de hemşire 11 yıl onkoloji ve birimlerinde aktif çalışmış 16 yildirda Aferez Ünitesinde halen çalışmaktadır. Sonuç olarak diyeceğim şuki eşim de kanser hastası tabii hastalıklar önce Allah’tan sonra işte çalışma ortamı, stres, nöbetler gibi sebepler sağlık çalışanlarının da yıpranmasına neden olmaktadır.3600 ek göstergenin hemşirelere de verilmesi için yardımlarınızı bekliyoruz. Saygılarimla

    Cevapla

Yorum yapın