Kapalı Çarşı İletim Bilgileri ve Direkt Telefon Numarası

Kapalı Çarşı İletim Bilgileri ve Direkt Telefon Numarası

Kapalıçarşıyı hemen hemen herkes bilmektedir. Kapalıçarşı İstanbul’un merkezinde bulunmaktadır ve dünyanın en büyük çarşısı ve en eski kapalı çarşılarından biridir. İstanbula gidenleriniz veya İstanbul’da yaşayanlarınız burayı bilirlerdir. Kapalıçarşının içerisinde yaklaşık olarak 4 bin dükkan bulunmaktadır. Deminden de söylemiştik dünyanın en büyük çarşısıdır İstanbul kapalıçarşı. Bura gez gez bitirilmez. Tarih kokan bir yerdir İstanbul kapalıçarşısı. Gitmeyenleriniz varsa da muhakkak gitmelerini tavsiye etmekteyiz. En eski kapalıçarşı olduğundan dolayı tarih kokuyor oralar. Kapalıçarşıda biraz öncede söylediğimiz gibi yaklaşık olarak 4 bin dükkan bulunmaktadır. Kapalıçarşıyı ziyaret edenler aradıkları her şeyi rahatlıkla bulacaklarına eminiz. Eğer ki sizler de İstanbula gitmek istiyorsanız kesinlikle kapalıçarşıyı gezmeden

İstanbula gittim demeyin. İstanbul her ne kadar büyük olursa olsun kapalıçarşısı ile de mükemmel farklar yaratan bir şehirdir. Kapalı çarşıda çalışan sayısı bizler buradan tam bir sayı veremeyiz fakat 25 bin olduğu söylenmektedir. Evet yanlış okumadınız İstanbul kapalıçarşısında yaklaşık olarak 25 bin kişi çalışmaktadır. İstanbul kapalı çarşısı pazartesi ve cumartesi günler 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri ise kapalı çarşı hizmet vermemektedir, kapalıdır. Tarih kokan bir yer arıyorsanız muhakkak İstanbul kapalıçarşıyı gezmenizi tavsiye ediyoruz. İstanbul kapalı çarşıya ulaşmak zor diye düşünüyorsanız sizlere sadece şunu söylemek istiyoruz. Gerçekten de çekilen zorluğa değiyor. O tarih kokusunu aldığınız zaman zaten yorgunluk, çekilen zahmet her şeyi unutuyorsunuz.

Kapalı çarşı adres:

İstanbul kapalıçarşı adres: Beyazıt Mh., 34126 Fatih/İstanbul

İstanbul kapalıçarşı müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 212 519 12 48

Müşteri hizmetleri numarasını yukarıda sizlerle paylaştık. İstanbul kapalıçarşıya gitmeden önce müşteri hizmetleriyle de görüşme sağlayabilirsiniz. Siz siz olun İstanbula gitmeyecekseniz dahi kapalı çarşısı için dahi olsa bir kere gidin gezin görün.

Yorum yapın