Karşıyaka Belediyesi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Karşıyaka Belediyesi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Ufuklar açar sevinçler gönüller yenilikler sloganıyla Karşıyaka Belediyesi tüm karşıyakalılara 7 gün 24 saat ekibiyle birlikte hummalı çalışmalarla hizmet vermektedir. Sosyal sorumluluk projeleri,vizyon projeleri,kültür ve sanat projeleri, güçlü kadın-güçlü toplum,çocuklara yatırım,engelsiz yatırım,can dostlara hizmet, tomlumsal dayanşma,ölümsüzleşen değerler,sportif faaliyetler ve daha onlarca kategoride binlerce hizmet anlayışıyla karşıyaka belediyesi çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Geçmiş ve gelecek projeleri incelendiği takdirde de görüyoruz ki yapılan hizmetler olumlu yönde ilerlemektedir. Gerek karşıyaka halkının gerekse milyonlarca kişinin takdirle karşıladığı bu hizmetler gün geçtikçe artmaya devam edecektir. Karşıyaka Belediyesinin hizmetleri arasında evlilik hizmetleri,cenaze hizmetleri,çevre hizmetleri,sağlık hizmetleri,atık hizmetleri,iş yeri ruhsat hizmetleri,temizlik hizmetleri,veterinerlik hizmetleri, yapı ruhsat işlemleri ve zabıta hizmetleri kategorisinde yüzlerce hizmeti de bulunmaktadır.Sadece bu kadar mı? Tabii ki hayır.

Karşıyaka Belediyesi kültür sanata da çok önem vermekte ve kültür sanat organizeleri de düzenlemektedir.Hikmet şimşek sanat merkezi, karşıyaka oda orkestrası,karşıyaka konservatuarı,karşıyaka tiyatrosu, şiir atölyesi,karşıyaka bandosu ve halk dansları topluluğu da karşıyaka belediyesinin kültür sanat hizmetleri içerisinde yerini almaktadır.  0 232 399 40 00 Santralden karşıyaka belediyesine ulaşabilirsiniz dahili numarasını bildiğiniz birimlerin başına 399 ekleyerek dışardan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte karşıyaka belediyesi adres Bahriye Üçok Bulvarı No: 5 Karşıyaka / İZMİR

4 4 4  15 75 numarasından da direkt olarak Belediyeye ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Belediyesi dün olduğu gibi bugünde yarında birbirinden güzel hizmetiyle Karşıyakalılara hizmet vermeye devam edecektir.

Yorum yapın