Kartal Yuvası İletişim Telefon Numarası

Kartal Yuvası 2001 tarihinde kurulmuştur. Taraftarlara lisanslı ürünler sunmak amacıyla kurulan bir mağazadır. Aynı zamanda kulübe değer kazandırmak amacıyla kurulmuş bir mağazadır. Kartal Yuvası BJKSTORE adı ile faaliyetlerine başlamıştır. Ancak daha sonra Yönetim Kurulu kararı ile isim değişikliğine gidilmiştir. Son adı Kartal Yuvası olan mağaza birçok firma tarafından takdir görmüştür. Türk Dil Kurumu, bu isim değişikliği sonrasında Yönetim Kuruluna TDK Onur ödülü vermiştir. İsim değişikliğinin Türk diline destek yaptığı ortaya çıktı. 2011 tarihinden bu yana orijinal ve lisanslı Beşiktaş ürünleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere tüm taraftarlara kusursuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. 7/24 faaliyette olan bir web sitesi bulunmaktadır. İnternet üzerinden kolayca alışveriş yapabilir ve ürünlere göz atabilirsiniz. Üye olmak için beş dakika yeterlidir. Daha sonrasında kolay alışveriş ve kolay ödeme işlemleri ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünler hakkında tüm sorularınız için Kartal Yuvası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Müşterilerin tüm şikayet, istek, soru ve önerileri için oluşturulmuş bir Kartal Yuvası çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Tüm müşteriler arayarak kolayca iletişim kurabilirler. Ürün ve hizmetler hakkında diğer tüm işlemleriniz için Kartal Yuvası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramak en mantıklısı olacaktır. Müşterilerin memnun kalması ve hizmetlerden olumlu deneyim alması için müşteri temsilcileri ve mağaza çalışanları ellerinden geleni yaparlar. Müşterilerin her bir öneri ve şikayeti dikkatle incelenir, her bir şikayet ileriye dönük gelişimde göz önünde bulundurulur.

Kartal Yuvası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 399 19 03

Arama Terimleri; Kartal Yuvası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kartal Yuvası çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın