KELEBEK MOBİLYA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek Mobilya, günümüzün en köklü sanayi kuruluşlarından biridir.  186 bin metrekarelik bir alanda, yüksek teknoloji ve üstün kalite yaklaşımı ile mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımları üreten dev bir sanayi kuruluşu konumundadır.  Türkiye’nin ilk mobilya üreticisi olan Kelebek mobilya , yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla, özgün ve çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerine panel mobilya sistemleriyle yaşam mekanlarında geniş hareket imkanı sağlayan Kelebek, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombine olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliğinin sunduğu sınırsız alternatiflerle tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Kelebek mobilya geçmişten günümüze geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve isteğe göre mobilya tasarımları yapmakta ve sizlere güvenilir , kaliteli  bir hizmet sağlamaktadır. Yeni ev ve yeni evlenen çiftlerimize kampanyalı ürünlerimiz ve her mobilyada renk seçenekleri ile her bütçeye uygun mobilya tasarımları yapmakta ve sizin hayallerinizi gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Tüm Türkiye’de her il ve şehirlerimizde her noktasında mobilya dükkanlarımız mevcut olup her nerede olursanız olun bütün ürünlerimizin show room’u görebilir ve fikir edine bilirsiniz.

7/24 ulaşabileceğiniz ister telefon isterseniz mail yolu ile hizmet veren müşteri temsilcilerimiz sizin şikayet , görüş ve önerileriniz için çalışmaktadır. Kampanyalarımızdan yararlana bilir ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Müşteri temsilcisi danışma hattı ; 0216 425 00 02 ve 0216 425 12 24 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın