Kelime Oyunu Teve2 Başvuru İletişim Telefon Numarası

Teve2 ekranlarının sevilen yarışma programı olan Kelime Oyunu yarışma programı Ali İhsan Varol tarafından sunulmaktadıur. 2018 Yılında halen yarışmaya teve2 ekranlarında devam eden ünlü sunucunun yarışma programı hafta içi hergün saat 18:30 ‘da teve2 ekranlarında başlamaktadır. Sizde bu yarışma programına katılım şartlarını sağladığınız taktirde başvuru da bulunabilirsiniz.

Kelime oyunu her seviye sonrası artan kelime sayıları ile devam etmektedir. Sizde eğer kendinize güveniyorsanuz yarışmaya başvuru yaparak formu doldurabilirsiniz. Teve2 kelime oyunu iletişim telefon numarası 0212 alan kodu ile başlayarak 413 ile devam etmektedir.

Kelime Oyunu Teve2 İletişim Telefon Numarası
0212 413 61 00

Kelime Oyunu Teve2 Başvuru Formu
Kelime Oyunu Başvuru Formu

“Kelime Oyunu Teve2 Başvuru İletişim Telefon Numarası” üzerine 4 yorum

  1. Programınız başladığı tarihden beri sizleri zevkle izliyorum ancak beni üzen bir nokta var dikkat ediyorum sorulan soruları devamlı takip ediyorum daha sorulmadık soru kalmadı fakat dinimiz hakkında hiç bir soruya raslamadım desem hiç yalan konuşmuş olmayız pek nadir soruldu biz müslüman bir ülkeyiz bakalım insanlarımız dinini ne kadar biliyor her gün değilde haftada bir kere dini sorular olsa çok memnun oluruz benim sizlerden ricam bu.SAYGILAR SUNARIM

    Cevapla
  2. 24 Mart 2011 ve 10 Temmuz 2017 de yarıştım. 24 Mart 2011 deki ilk yarışmam uzun süre YouTube saydı.Birden yok oldu.Sizler için küçük, ama bizler için bir anı olan bu bölümü bir daha hatırlatırsanız sevinirim.Sevgiler..

    Cevapla

Yorum yapın