KFC Eve Sipariş Hattı ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

KFC Eve Sipariş Hattı ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Fırsatlarla dolu menüleriyle her geçen gün başarısına başarı katan KFC adını Ülkemizde oldukça duyurmayı başarmıştır. Tavuk menü,burger menü,çocuk menü,tekli burger ve dürümler,ek lezzetler,soslar,içecekler ve dahası KFC de sizleri bekliyor. KFC Müşteri Hizmetlerini arayarak sizlerde rahatlıkla sipariş verebilir,sizlere en yakın KFC bayilerini öğrenebilirsiniz. Bir tıkla istediğiniz menü istediğiniz an istediğiniz yere gelmektedir. KFC 115 ülkede hizmet vermektedir ve ülkemize 1989 yılında gelmiş ve şu anda 104 restoranıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Kocaeli, Eskişehir, Muğla (Dalaman Havaalanı), Balıkesir, Denizli, Adana, Gaziantep, Çanakkale, Kahramanmaraş, Samsun, Hatay, Antalya, Sakarya,Kayseri,Diyarbakır ve Mersin’de hizmet vermektedir.KFC en önemli kuralından bir tanesi ürünlerinde kesinlikle tavuk eti kullanılmaktadır.Benzersiz ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturan KFC dünyaca ünlü gurmeler tarafından da tescillenmiştir. Eğer ki sizler denemediyseniz kesinlikle bu lezzeti denemenizi tavsiye ediyorum. KFC restoranlara sunduğu hizmetle kalmamakta evlere serviz hizmetini de sağlamaktadır. KFC’de 11 çeşit baharak kullanılmaktadır. O eşsiz lezzetlerini 11 çeşit baharatla taçlandıran firma müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor. KFC paket servis hattı konusunda da çok iyidir.

KFC’de özel eğitimli usta şefleri her gün müşterileri için  %100 gerçek tavuk etinden oluşan çıtır çıtır taptaze ürünlerini orijinal tarifleriyle uygun şekilde hazırlıyor. Bu eşsiz lezzet hazırlanırken 11 gizli baharat kullanılmaktadır. % 100 tavuk eti ve 11 çeşit baharatıyla mükemmel lezzetler sunan KFC ürünleri günlük taze olarak hazırlanıyor. Usta aşçılarımızın elleriyle hazırlanan ürünler tamamen sağlıklı olup denetimleri her daim yapıldığını görmekteyiz. Eğer ki sizlerde bu lezzeti tatmadıysanız muhakkak tatmanızı öneriyorum. O eşssiz mükemmel lezzeti damağınızda hissedeceksiniz.

KFC Sipariş Hattı Telefonu Nedir? KFC den Hangi Numarayı Arayarak Sipariş Verebilirim?

KFC Müşteri hizmetleri: 444 3 555 arayarak ulaşabilirsiniz. En güzel kanat menüleri, tavuk burgerleri buradan sipariş verebilirsiniz.

 

Yorum yapın