Kiğılı İletişim Telefon Numarası

Kiğılı markası, 1938 yılında kuruldu. İlk kurulduğunda sadece erkeklere yönelik kumaş satmak amacıyla kuruldu. 1965 yılında ise pantolon ve gömlek üretmeye de başlandı. Gömlek ve pantolon üretmeyi yürürlüğe sokan kişi Abdullah Kiğılı olmuştur. Kiğılı ilk mağazasını Beyoğlu’na açmıştır. Türkiye’de her ilde 225 mağazası bulunan Kiğılı, yılda 6.500.000 adet üretim yapmaktadır. Dünya genelinde ise 13 ülkede 26 mağazası bulunmaktadır. Kısa zaman içinde tercih edilen en popüler erkek giyim mağazası olmuştur. Haftada 150.000 adet ürün sevkiyatı yapmaktadır. Türkiye’nin en çağdaş, başarılı ve akılcı erkek giyim mağazası olmuştur. Moda sektörüne getirdiği yenilikleri, kendi yorumlarıyla destekleyerek müşterilere özgün bir tarz seçeneği sunmaktadır. Satış ve sonrasında yaşanan her türlü problem için Kiğılı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Kiğılı mağazası ve ürünleri hakkında her türlü soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Kiğılı çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer işlemlerde ve sonrasında yaşanan her türlü iade, değişim gibi işlemleriniz için Kiğılı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri günün her saatinde faaliyette olduğu için istediğiniz her zaman bağlanabilir ve sorunlarını çözebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışan müşteri temsilcileri, her konuda yardımcı olarak sorunlarınızı çözmektedirler.

Kiğılı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0262 658 13 01

0262 658 90 89

Kiğılı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0262 658 13 01

Arama Terimleri; Kiğılı canlı destek, Kiğılı müşteri hizmetleri iletişim numarası, Kiğılı müşteri temsilcisi, Kiğılı iletişim numarası, Kiğılı irtibat numarası, Kiğılı şikayet hattı, Kiğılı çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın