Kinetix Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası

Kinetix spor markası, 1989 yılında Ziylan Grup tarafından kurulan bir spor ayakkabı markasıdır. Türkiye’de oldukça popüler bir spor ayakkabı markası olan Kinetix’in yılda yaklaşık olarak 17 milyon çift ayakkabı sattığı bilinmektedir. Ayakkabıları oldukça uygun ve ekonomik fiyatlardan satış sunan Kinetix markasının ürünleri 600’e yakın FLO ve 100’e yakın In Street ayakkabı mağazalarında satışa çıkmaktadır. Oldukça popüler bir spor ayakkabı markası olan Kinetix, 1500 satış noktasında yer almasıyla birlikte Türkiye’de kaliteli bir hizmet vermektedir.

Sadece Türkiye de değil yurt dışında da satışı yapılan Kinetix markasının ayakkabıları RENO, mağazalarında satışa çıkarak Avrupalı müşteriler tarafından da büyük bir ilgi görmektedir. Kinetix markasının ürettiği spor ayakkabılar ile evde, işte, okulda ve spor yaparken ayaklarınızın konforunu ve rahatlığını sağlayabilirsiniz. Erkekler, kadınlar ve çocuklar için üretilen spor ayakkabıların tasarımları ise son derece moda uygun ve trendleri takip eden tasarımcılar tarafından yapılmaktadır.

FLO ve Instreet mağazalarının dışında ise Kinetix spor ayakkabılarını resmi internet siteleri üzerinden de satın alabilirsiniz. 14 gün süre içerisinde iade ve değişim hakkı tanıyan Kinetix spor markası ile ilgili merak ettiklerinizi Kinetix müşteri hizmetleri temsilcisini arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yaptığınız ayakkabı siparişlerinizin durumunu ve kargo takibini de Kinetix çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Bunun dışında Kinetix’e ait şikayetlerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi de dile getirebilip destek alabilirsiniz. Kinetix müşteri hizmetlerine 0 850 290 75 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kinetix Sitesi Üzerinden İletişim Formu
Kinetix İletişim Formu

“Kinetix Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın