KİTAP KURDU İLETİŞİM

Kitap kurdu yarışması Türkiye milli eğitim bakanlığı tarafından yapılmakta ve  çocuklarınıza okumayı sevdirebilirsiniz. Kitap kurdu yarışmasında çocuklarımıza değerli yazarlarımız ile tanışmakta ve onların eserleri ile onları tanımaktadır.

Kitap kurdu yarışmasına katılabilmesi için ortaokul eğitimine devam etmesi gerekmektedir. Kitapları yarışmaya katılacak olan öğrenciler temin etmektedir. Kazanan öğrencilerimize bir çok hediye kitap ve para ödülleri sunmanın yanı sıra sizin için ve çocuğunuz için iyi bir deneyim kazanmanıza destek olmakta ve bilinçli öğrenciler hayata kazandırmak amaçlı çalışmalara devam etmekteyiz. Kitap kurdu yarışmasına katılmak için sitelerimizi ziyaret edip kitabınızı kendi eğitim seviyenizde seçmek ve formu doldurmaktır. her çocuğun eğitim ve okuyarak öğrenmek hakkı diyen Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı siz çocuklarınız için en iyi fırsatları ve ödülleri sizlere sunmakta ve kitap okumayı sevdirmektedir. Ve bunun yanı sıra bir çok projelere imza atmaya hazırlanan Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı gençlerimiz için her alanda kendini deneme ve iyi deneyim hakkı kazanma fırsatı için uğraşmaktadır. Gençliğin sosyal , fiziksel, ve manevi olarak kendini geliştirmesini vizyon haline getren ve gençlerimizin en iyi dallarla kendilerini keşfetmesini sağlayarak siz ailelere yardımcı olmakta gençlerin kendilerini ve yeteneklerini keşfetme konusunda yardımları bulunmaktadır.

Mail yolu ve müşteri temsilci destek ve soru hattı; 0212 558 74 74 numaralarından bizlere 7/24 ulaşabilir yarışma ve içerikleri hakkında bilgi alabilirsiniz, ayrıca şikayet görüş ve önerilerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın