KİTAP SEÇ İLETİŞİM

Kitap seç 1999 yılından bugüne kadar online olarak kitap satışları yapan bir internet sitesi olarak hizmet vermektedir. Ürünlerini en uygun fiyata satışını sağlamakta ve hemen hemen aradıgınız yerli yada yabancı yazarların eserlerini bulabilmenizi sağlamaktadır.

Geçmişten günümüze kadar sizler için güveni ve kaliteli hizmet sunmayı vizyon haline getiren kitap seç sizlere internet sitesinden güvenli alışverişi tanıtmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir. Eski yada yeni çıkan tüm kitaplara ulaşmanızı sağlamakta ve sizler için kaliteli hizmet sunmaya her geçen gün ürün yelpazesi dahilinde kendi bünyesinde büyümeye devam etmektedir. Kitap seç Türkiye’nin ilk online kitap satış sitesi olarak yıllardır çalışmalarını aynı kalitede devam ederek sizlerin tercihleri olmuştur.

Siparişlerinizi verdiğiniz andan itibaren sizler için hemen kargo yolu ile iki gün içerisinde ürününüzü teslim etmektedir ve sizler daha çok okumanız ve okumayan kalmasın düşüncesi ile her zaman destek vermekte ve sizlerin kitap tarzlarınıza göre hizmet sunmaktadır. Çeşitli ürünleri ile her yaştaki insana hitap etmektedir.

Müşterilerimizin güvenini sağlamak amaçlı sitelerimizden kargo takip kodu ile ürünün nerede olduğunu öğrenmenizi sağlayan uygulaması ile sizlere hizmet vermeye devam etmekte.

Kitap seç müşteri destek hatlarımıza günün her saati ulaşabilir ve bizler ile iletişim kurabilirsiniz. Şikayet görüş ve önerilerinizi ayrıca ürünler ve kampanyalarımız hakkında ilgi edinerek her kampanyamızdan her yenilenen ürünlerimizden haberdar olmanız için müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Kitap seç müşteri destek hattı; 0850 555 62 52 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın