KİTAP YURDU İLETİŞİM

Kitap yurdu ile online kitap alışverişi imkanı sunmakta ve size birçok ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Sadece üye olmanız yeterlidir üye olduğunuzda sizler için uygun fiyattaki kitapların bilgisi mail yolu ile gelmektedir ve hem uygun fiyatlardan hemde yeni ürünlerden haberdar olmanızı sağlayan kitap yurdu geçmişten günümüze kadar  kaliteli ve güvenilir online kitap satışı yaparak sizlere daha iyi hizmet vermekte ve kendi bünyesinde dahada büyümeye çalışmaktadır.

Çok uygun fiyata kitap satan ve ayrıca kitapçı gezme ve aradığınızı bulma konusunda size yarar sağlayan kitap yurdu online siteden sizler için hizmet vermekte ve her kitaba rahat tek bir buton sayesinde ulaşmanızı sağlamaktadır ve güvenilir alışverişlerinizde tercihiniz olmaya devam etmektedir.

Kitap yurdu ile sizlerin siparişleriniz ücretsiz kargoya verilmekte ve 3 gün içerisinde sizlerin eline ulaştırmaktadır. Sitelerimizden yaptığınız alışveriş ile sizlere verilen takip numaralarından ister sitemizden isterseniz de hafta içi veya hafta sonu müşteri hizmetlerimizi de arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir veya kargo takiplerini kontrol edebilirsiniz. Sizler için güvenilir hizmeti sağlamaktan her zaman gurur duyan kitap kurdu sizler için dahada büyüyerek daha iyi hizmet verme çabasını sürdürmektedir.

Kitap kurdu müşteri temsilcisi destek hattı ; 0212 519 87 20 numaralarından bizlere ulaşıp desteklerimizden yararlana bilirsiniz. Ve elektronik posta üzerinden de bizlerle iletişime geçip ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir sizler için kaliteli bir alışverişi sağlayabiliriz.

Yorum yapın