KOÇTAŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Koçtaş satışlarına 24 Mayıs 1996 tarihinde İzmir-Bornova’da açtığı ilk mağazasıyla başladı. Yurt içi ve yurt dışı tüm noktalarında mağazalarımız bulunmaktadır müşterilerimizin avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini geliştirmelerine yardımcı olmak; ev geliştirme perakendeciliği pazarını geliştirmeye devam etmekteyiz.

Bugün Koçtaş, İzmir’den Diyarbakır’a, Trabzon’dan Mersin’e kadar Türkiye’nin 19 ilinde toplam 41 mağazasıyla, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla müşterilerine sunuyor. Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.

Koçtaş internet sitelerinde kampanyalı ürünlerimize bakabilir mobilya seçimlerinizi yapabilirsiniz. kampanyalı ürünler sadece internet sitelerimiz için geçerlidir.  Ücretsiz kargo kampanyası, Koçtaş İnternet mağazası ve telefonla satış üzerinden yapılan perakende alışverişlerde  31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olup kurumsal ticari satışlarda ve Koçtaş mağazalarımızdan yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Koçtaş Kartınız ile sadece Paro’lu kart sahiplerine sunulan tüm indirim ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Koçtaş Kartınız yoksa kasalardan ya da mağazalarımızdaki Koçtaş Kart standartlarından  kolayca alabilirsiniz

Koçtaş müşteri temsilcilerimiz ile günün 7/24 ulaşabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi bildire bilirsiniz. Kaliteli görüşmeler sağlayan müşteri temsilcilerimiz size tüm hizmetleri sunmaktadır. Ürünler ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ürün kargo takiplerinizde sizlere yardımcı olabilir.

Müşteri temsilcisi destek hattı ;  0 850 209 50 50 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yapın