KOÇTAŞ

1955 yılından itibaren büyük inşaat projelerine yapı malzemeleri,dekor ve dilediğiniz tüm ürünlerin toptancısı olarak hizmet vermektedir. Parakende satışlarına ilk olarak İzmir’de açtğı mağazası ile  başlamıştır. Koçtaş  sektörde bir numara olmak ve dünyadaki yenilikleri elde etmek ve sektördeki tüm rakiplerine karşı üstünlük sağlamak için gelişmiş ve tüm dünyada yurt içi ve yurt dışı anlaşmalı sektörler ile çalışmasını yürütmektedir. Bugün Koçtaş, İzmir’den Diyarbakır’a, Mardin’den  Mersin’e kadar Türkiye’nin 19 ilinde toplam 41 mağazasıyla, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla müşterilerine sunuyor. Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.

Koçtaş internet sitesinde ürün takibi yapabilir yeni ürünlerimizden haberdar olup bunun yanı sıra kampanyalı ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

Koçtaş tüm ev ihtiyaçlarınızı her mağazasında bulundurmakta ve kaliteli hizmetlerini güler yüzlü profesyonel satış ekibi ile sizlere yardımcı olmakla birlikte herhangi bir şikayet görüş ve önerileriniz için müşteri hizmetleri ile 7/24 iletişim kurabilir ve kaliteli bir görüşme sonucu bilğilendirile bilirsiniz.

Koçtaş müşteri hizmetleri ; 0216 430 03 00 ulaşabilirsiniz.

Koçtaş telefon sipariş hattını kullanarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir telefon ve internet sitelerimiz üzerinden spariş verebilir daha sonra ürününüzü kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Koçtaş telefon sipariş hattı ; 0 850 209 5050 numaralarında sipariş verebilirsiniz.

Yorum yapın