Koton Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Koton Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Koton markasının başlangıcı 25 metrekarelik bir mağazayla olmuştur. 1988 yılında sadece 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan Koton firmasının hikayesi günümüze kadar gelmiş. Günümüze kadar gelmekle kalmamış dünyada adını duyuyarak giyim sektöründe lider konumunda yerini almıştır. 1988 yılından bu güne 28 ülkede ve 600 den fazla mağazasıyla milyonlarca kişiye hizmet vermekte olan koton her bütçeye göre hizmet vermektedir. Kaliteyi uygun fiyatla buluşturan firma her bütçeye göre hizmet anlayışı belirleyerek kalitesini ortaya koymuştur. Bilirsiniz ki günümüzde mode çok kolay bir şekilde değişmektedir. Moda sektörünün hızlı değişimini takip etmek elbette ki zordur.

Moda sektörünün hızlı değişimini takip etmek zor zor olmasına fakat koton sizin için dinamik ve istihdam yapısı sayesinde hızla değişen moda sektörünü takip edip ürünleri sizlerle buluşturuyor. Türkiye başta olmak üzere toplamda 28 ülkede hizmet vermekte olan firma dünyada giyim sektöründe öncü firmalar arasında birinci sırada yerini almaktadır. Firma 1988 yılından bu güne her iki yılda bir büyüklüğünü ikiye katlayarak hızla büyümeye devam etmiştir. Müşteri memnuniyeti konusunda yapılan ankette %98 lik mükemmel bir oranla karşı karşıya geliyoruz. %98 müşteri memnuniyeti de zaten firmanın kalitesini, güvenilirliğini göstermektedir.

Dün, bugün ve yarın kendi çizmiş olduğu kalite yolundan sapmadan büyümeye devam eden firmayı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.Koton firmasının bir hedefi vardır bu hedefte  5 kıtaya yayılmak. Eğer hızla büyümeye devam ederse bu hedefe ulaşması an meselesidir.

Koton Müşteri Hizmetlerine 0850 208 71 71 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın