Kuveyt Türk Bankası Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası


Kuveyt Türk
bankası, 1989 senesinde Özel Finans Kurumu alanında kurulan bir bankadır. 2006 senesinde ise adı Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. olarak değişmiştir. Bankanın hissesinin %62’si Kuveyt Finans Kurumuna, %9’u ise Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kurumuna, diğer %9’u İslam Kalkınma Bankasına %182i Vakıflar Genel Müdürlüğüne ve %2’si ise diğer şirketlere aittir. Banka günümüzde en çok faizsiz bankacılık sistemi ile tanınmaktadır. Günümüzde bireysel, KOBİ ve ticari alanlarda hizmet vermekte olan Kuveyt Türk kaliteli ve hızlı hizmeti ile büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Türkiye’de birçok şubesi bulunan Kuveyt Türk’ün aynı zamanda yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Türkiye içerisinde 381 adet şubesi bulunan bankanın birçok yerde ATM’si bulunmaktadır. Özellikle mevduat hesabı olanlar için büyük bir faiz veren Kuveyt Türk aynı zamanda ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti politikası içerisinde kampanyalar yapan banka onların ihtiyaçları doğrultusunda faaliyet yapmaktadır.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Siz de Kuveyt Türk bankasının bir müşterisi olmak istiyorsanız bankanın çağrı merkezini arayabilirsiniz.  Kuveyt Türk müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 123’tür. Eğer Kuveyt Türk bankasının bir müşterisi iseniz ve kredi/banka kartınun çalınması ve kaybolması gibi durumlarda Kuveyt Türk çağrı merkezini arayarak bankadan destek alabilirsiniz. Eğer bankanın finansmanları hakkında daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız bankanın iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Kuveyt Türk İletişim E-Posta Adresi:

musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr

Arama Terimleri: Kuveyt Türk irtibat telefonu, Kuveyt Türk iletişim numarası, Kuveyt Türk müşteri temsilcisi, Kuveyt Türk şikayet hattı, Kuveyt Türk telefon numarası, Kuveyt Türk canlı destek, Kuveyt Türk çağrı merkezi, Kuveyt Türk müşteri hizmetleri,

Yorum yapın