KUVEYTTÜRK BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ

KUVETTÜRK 

444 01 23 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşa bilirsiniz.

Kuveyttürk 1989 yılında kurulmuştur ve geçmişten günümüze bir çok hizmet vermekte ve hergün daha iyi kalite ve bankacılık kurallarıyla büyümekte olan bankamız yurt içi ve yurt dışında tercih edilen bankadır 7/24 Müşteri temsilcisiyle mevcut mobil şifre kodunuzla baglantı kurdugunuz taktirde bir çok işlemi şubeye gitmeden bankacılık kuralları dahilinde kolayca  telefon üzerinden de gerçekleştire bilirsiniz. İnternet bankacılığı’nı da kullanarak tüm ödemelerinizi gerçekleştirmekten yanı sıra hesap kontrollerinizi de takip edebilme hizmeti vermektedir.

Bireysel,Kobi ve ticari bankacılıkta hizmet veren bankamız Fatura yatırımı,Sğk ödemeleri,Kira ödemeleri vb. birçok ödelerde tercih edebileceginiz mizyonu ve vizyonu ile güvenilir bir marka ve banka haline gelmiş olan kuveyttürk daha etkili alanlarda sürekli girişimlerde bulunmaktadır.

Hizmette olan sigorta şirketi;sağlık sigortası,kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası ve hayat sigortası  imkanlarıyla da tercih edilen bir sigorta şirketidir.Bireysel emeklilik için bireysel faizsiz yatırım yapmak isteyen müşteriler için olanak sağlayıp kendi bünyesinde faizsiz sigortacılık hizmeti sunmaktadır.

Katılma hesabı,çeyiz hesabı,konut hesabı,altın hesabı,maden hesapları ile müşterilerine daha bilinçli ve kazançlı yatırım yapmasını sağlayan ve geniş ürün yelpazesi sunulmaktadır.Kuveyttürk banka kartları ve kredi kartlarını her alanda her pos cihazlarında ve atm’ler de rahatlıkla kullanabilir.İnternet üzerinden her türlü alışveriş ve harcama da bir çok indirimleri ve olanakları sağlamaktadır.

Her yerde rahatlıkla ulaşabilinecek şube,atm ve pos,sms bankacılıgı ,internet bankacılıgı herkesintisiz işlemleri yapabilirsiniz.

Bir çok ihracat alanında göstermiş oldugu başarılar dolayısıyla altın,gümüş ve bronz madalyaları hak kazanmış bir banka olarak ödüllendirilmiştir.

 

Yorum yapın