LENOVO MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARALARI

Lenovo 1988 yıllarında kurulmuştur ve şirketi Çin’de bulunmaktadır. Çin’den tüm dünyaya büyüyen Lenovo sizler için teknolojiyi evlerinize kadar getirtmektedir.

Diz üstü bilgisayar, el bilgisayarı ve teknoloji ürünlerin her bir sistematik parçalarının üretimini ve tasarımlarını yapmaktadır. Lenovo teknoloji ürünlerinin öncü markaları olmayı ve tüm dünyada satışlarını sunmayı başarmıştır. Geçmişten günümüze kadar bir çok ürünleri ile siz müşterilerimizin her zaman ilk tercihleri arasında yer almaktayız ve sizlere daha güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Lenovo tüm tasarımları ve geliştirmiş olduğu teknolojik ürünleri ile sizlere her zaman kalite standartlarının üstünde iyi bir hizmet vermek için kendi bünyesinde en deneyimli ve profesyonel ekipler ile çalışmaktadır.

Yeni üretimleri olan ve dünya çapında satışları çok iyi olan ürünleri notebook , masa üstü bilgisayarlar , bilgisayar monitörleri ve bunun gibi bir çok ürünün satışını yapmakta ve sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Çevre projeleri ile sizler için sadece teknoloji dünyası dışında çevre projeleri ile de sizlere katkı sağlamaktadır.

Lenovo müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati hafta içi veya hafta sonu ayırmadan ulaşabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz, ayrıca ürün ve tasarımlar hakkında bilgi alabilir kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Tüm Türkiye ve tüm dünyada her ilinde ve ilçesinde rahatlıkla mağazalarımızı bulabilir ürün ve tasarımlarımızı inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Lenovo müşteri temsilcisi destek hattı; 0212 912 01 34 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın