LETGO ÇEĞRI MERKEZİ

Letgo ile ikinci el ürünlerinizi hemen satışa sunma fırsati ile hizmet vermektedir.

Geçmişten günümüze güzel işlere adım atan ve daha yeni bir alışveriş sitesi olarak devam eden ve iyi ve kaliteli hizmet veren letgo ile artık kullanmadığınız ürünleri satmak çok kolay.

Kolayca kayt olabilirsiniz facebook veya e-posta ile üye olabilir yakın çevrenizde hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Letgo ile elinizdeki 2.el eşyalarınızı hemen nakit’e çevirebilir keyifli ve kaliteli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece kategori seçimi ve elinizde kullanmadığınız ürünlerin siteye fotoğraflarını yükleyerek kısa sürede satışını sağlayabilirsiniz.

Şimdiler de herkesin ikinci el satışı için tercih ettiği markalardan biri olan letgo kısa sürede üyelerinin güvenini kazanmıştır.Alışveriş için satıcı ve alıcılar ile uygulamanın içerisinde özel olarak konuşabilir pazarlık yapabilirsiniz.

Kitap,araç,elektronik ,giyim,aksesuar,çocuk,spor,eğlence,ev ve bahçe,filim ve müzik gibi çok seçenekli kategorilerden yararlanabilir aradınız ürünleri bulabilir veya satışa sunabilirsiniz. Lego’nun gerek web sitesi gerekse cep uygulamalarından kolayca yararlanabilirsiniz.

Güvenli bir ortamda alışveriş yapabilir ve satın aldığınız kişinin bilgileri ile birlikte sitedeki profillerden takip edebilirsiniz satın aldığınız kişiyi tanıya bilirsiniz.

Letgo’ya yüklediğiniz ürünlerin hepsi 30 saniye içerisinde satışa sunulmaktadır.

Letgonun 444 ile başlayan müşteri hizmetleri numaraları yoktur facebook üzerinden ve web sitesinden yararlanarak mail yoluyla ulaşmanız mümkündür. Her hangi bir iletişime geçtiğiniz taktirde size geri dönüşü en geç 1 saat içerisinde yapılmaktadır.

 

Yorum yapın