Levi’s Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Levi’s, 1853 yılında kurulmuştur. Dünyanın en eski kot üretim firmasıdır. Kuruluş yeri San Francisco olan Levi’s, günümüze gelene kadar çok sayıda gelişme kaydetmiştir. Başta ürünleri olmak üzere çoğu alanda kendini geliştirmiş ve çeşitlendirmiştir. Tarihini ve kalitesini bilenler, Levi’s dışında başka firmayı tercih etmezler. Son derece uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri yoğun ilgi görmektedir. Önceleri sadece kot pantolon üreten firma, zamanla ürünlerini çeşitlendirmiştir. Ceket, gömlek ve birçok ürün raflarda yerini almıştır. Dünyaca ünlü ve bilinen bir marka olduğu için, her yerde adını duyurmuştur. Kot üzerine ürünler üretmiş, sunmuş ve müşterilerin memnun olması için tüm bu süreci yakından takip etmiştir. 1853 yılından bu yana sınırlarından hiç çıkmamıştır. Vizyonunu bozmamış ve kalitesinden asla ödün vermemiştir. Tüm sorularınız için Levi’s müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri mesai saatleri içinde gelen her telefonu eksiksiz şekilde cevaplandırmakla sorumludur. İletilen her sorunu kolaylıkla çözecektir.

Levi’s ürün iadesi, değişimi gibi problemlerinizde Levi’s müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Diğer tüm öneri, şikayet, istek ve sorularınız için Levi’s çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Acil olmayan durumlarda web sitesinde bulanan iletişim formundan bağlantı kurabilirsiniz. İrtibat numaralarınızı yazarsanız müşteri temsilcileri size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

Levi’s Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 900 16 65

Arama Terimleri; Levi’s müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Levi’s canlı destek, Levi’s çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Levi’s irtibat numarası, Levi’s telefon numarası, Levi’s iletişim numarası, Levi’s şikayet hattı, Levi’s müşteri temsilcisi

Yorum yapın