LG İletişim Telefon Numarası

LG markası Güney Kore kökenli bir markadır. Firmanın kuruluş tarihi ise 1947’dir. Firma günümüzde mobil, beyaz eşya, IT ürünleri, klima ve ısıtma gibi cihazlar üretmektedir. Günümüzde toplamda 200 bin çalışanı ile tüm dünyaya hizmet vermekte olan LG firması Koo ailesinin yönetimi altındadır. Firma ilk zamanlarda plastik alanında faaliyet göstermeye başlamıştır daha sonra ise ilk radyoyu tasarlayan bu firma ardından elektronik ve perokimya alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır. Goldstar ile Güney Kore’de ilkleri üreten firma Kore firmasına ait olan ilk siyah beyaz televizyonu üretmiştir. Daha sonra ilk Kore çamaşır makinesini ve iklimlendiriciyi üreten firma kısa bir süre içerisinde adını tüm dünyaya duyurmaya başarmıştır. Son 30 yıldır özellikle televizyonları ve cep telefonları ile gündemde olan firma aynı zamanda bilgisayar alanında da üretimler yapmaktadır. ‘Life’s Good’ sloganı ile hemen hemen dünyanın tüm ülkelerinde pazarı bulunan LG, Türkiye’de de en çok rağbet gören firmalar arasında yerini almaktadır. LG iletişim numarasını arayarak LG firmasına ulaşabilirsiniz.

LG Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

 LG firması Türkiye’deki müşterilerinin istek ve şikayetlerini ilgiyle takip etmektedir ve oluşturdukları çağrı merkezi numarası ile haftanın her günü 09:00- 20:00 arasında hizmet vermektedir. LG müşteri hizmetleri telefon numarası 444 65 43’tür. Firmadan satın aldığınız ürünler hakkında şikayetlerinizi LG çağrı merkezini arayarak dile getirebilir ve destek alabilirsiniz. 444’lü iletişim numarası ile hizmet veren LG markasının cihaz garantileri ve sigortası hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: LG irtibat telefonu, LG iletişim numarası,LG müşteri temsilcisi, LG şikayet hattı, LG telefon numarası, LG canlı destek, LG çağrı merkezi, LG müşteri hizmetleri,

Yorum yapın