Lipton Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası

Lipton Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası

Sofralarımızın vazgeçilmezidir çay.  1880’den beri sofralarımızda Lipton çayları içilmektedir. 1880’den beri milyonlarca kişinin sofralarında yerini alan Lipton kendi çizdiği kalite yolundan sapmadan bugünlere gelmiş dün olduğu gibi bugün de yarında kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam edecektir. Sabah çayları,öğle çayları ve akşam çayları…

Her anınızda sizlerin yanında olan Lipton harikalar yaratmaya devam ediyor. Çayın harika dünyasında sizde bir bardak çay içmez misiniz? Lipton dünyasının lezzetine sizlerde devaetlisiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla, misafirlerinizle yada tek başınızayken bir bardak Lipton ile sizde o eşsiz çay lezzetini hissedin. Lipton dünyada da adını duyurmuş ve kalitesi uzman gurmeler tarafından da onaylanmıştır.

Dünyada 150’den fazla ülkede tüketicileriyle buluşan Lipton biraz önce de söylediğimiz gibi kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor ve dünya çay pazarının lider markaları arasında ilk sırada yerini almaktadır.

Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de milyonların sofrasına ulaşan lipton’un içerisinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir materyal bulunmamaktadır. Çay severlerin vazgeçilmezi olan Lipton kurulduğu günden bu güne Dünya kalitesini tüketicileriyle buluşturuyor.Keyifle içtiğiniz Lipton çayı sizlerin sofrasına gelene kadar birçok kontrol aşamalarından geçmektedir. Uygun fiyatından ve kalitesinden ödün vermeden sofralara gelene kadar birçok aşamalardan geçen Lipton çayları her bütçeye göre hizmet vermektedir. Lipton markası çay alanında bir dünya markasıdır. Tüm dünyada olduğu gibi özellikle Türkiyede de önemli bir içecek olan çay, lipton çaylarıdır.

Lipton Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 25 19  bu telefonu kullanarak liptona ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın