Mango Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası

Hazır giyim markası olan Mango hem dünyada hem de ülkemizde oldukça popüler olan giyim markaların başında gelmektedir. Mango ilk olarak, 1984 yılında İspanya’nın Barselona şehrinde kurulmuştur. Hem kadınlar hem de erkekler için giyim kuşam üreten Mango markasının kurucusu ise Isak Andic ve Nahman Andic kardeşlerdir.

İlk mağazasını 1984 yılında açılan kardeşler kısa bir süre içerisinde ürettikleri ve tasarladıkları kıyafetler ile tüm halkın dikkatini çekmiş ve popüleritesini arttırmıştır. 16 binden fazla çalışanı olan Mango markasın en büyük marketi İspanya’dadır ancak en fazla mağazasının olduğu yer ise İstanbul, Türkiye’dir. En fazla Mango mağazanın açıldığı yer belirlenen Türkiye’de Mango markasına olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Ayrıca Kate Moss, Miranda Kerr gibi dünyaca ünlü modeller Mango markasının yeni kreasyonlarının tanıtımında modellik yaptı. Ayrıca çocuk ve bebekler için de kıyafet üreten Mango markasının hem mağazalarından hem de internet siteleri üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

14 gün boyunca iade ve değişim hakkı tanıyan Mango mağazalarında ayakkabı, aksesuar ve çantalar da bulabilirsiniz. Mağaza ya da internet üzerinden yaptığınız Mango alışverişlerinizde iade ve değişim hakkında öğrenmek istediklerinizi ya da Mango markası hakkında merak ettiklerinizi Mango müşteri temsilcisini arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca Mango markası hakkında şikayetlerinizi, isteklerinizi ve önerilerinizi de Mango çağrı merkezini arayarak dile getirebilirsiniz. Mango müşteri hizmetlerine 0850 211 6470 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın