Medical Park Çağrı Merkezi ve Randevu Hattı Telefon Numarası

Medical Park Çağrı Merkezi ve Randevu Hattı Telefon Numarası

Medical Park Çağrı Merkezi’ne bağlanmak istiyorsanız muhtemelen, sağlık probleminiz var demektir. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Umuyoruz ki ciddi probleminiz yoktur. Medical park hastaneleri bir çok ilde hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, İzmir gibi bir çok ilde bu hastane grubu bulunmaktadır. Doktorları, hemşireleri yani çalışanları çok güler yüzlü ve başarılı. Hasta memnuniyetine ise çok önem vermektedir. Dilek ve şikayetlerinizi hastanenin, hasta hakları bölümüne iletebilirsiniz. Buradaki başvurularınız önem arz etmektedir.

Aslında Medical Park gibi özel hastanelere gitmek daha mantıklı. Devlet hastanelerinde ücretsiz iken özel hastaneler de muayane ücreti alınmaktadır. Devlet hastanesi ile arasındaki fark sadece 50-60 türk lirası gibi rakamdır. Yani özel hastanelerde ilgi ve alakanın daha fazla olmasının yanında çok sıra beklemezsiniz. Zaten hastasınız şikayetiniz var.

Medical Park Çağrı Merkezi ve Randevu Hattı Telefon Numarası Nedir? Medical Parktan Nasıl Randevu Alınır?

Medical Park Grubu’nun 1 adet telefon numarası bulunmaktadır. Medical Park Telefon Numarası: 444 44 84. Bu numarayı aradıktan sonra, sizden sistem bulunduğunuz ilin plaka kodunu girmeniz isteyecektir. Girdikten sonra, telesekreteri dinleyin. Randevu için telefonuzdan “x” tuşunuza basın diye birşey söyleyecektir. Randevu için gerekli olan tuşa bastıktan sonra, randevu almanız için sekretere yönlendirecek. Sonrasında şikayetinizi, istediğiniz doktor varsa ve en son olarakta hangi gün gelebileceğinizi söylemeniz gerekecek. Aynı zamanda Medical Park Hastanelerinden randevu almak için internet web sitelerini de kullanabilirsiniz. Ama randevu telefonunu aramanız daha mantıklı olacaktır. Medical Park Randevu Hattı: 444 4484 dan ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Yorum yapın