Medicana Hastaneleri Randevu Hattı ve Direkt Telefon Numarası

Medicana sağlık grubu 1992 yılında kurulmuştur ve ülkemizde 1992 yılından bu yana sağlık sektöründe yeni çığırlar açarak sağlık sektörüne yeni buluşlarıyla hizmet vermiştir. Dünyada da adını duyuran Medicana sağlık grubu 12 hastane ve binlerce çalışanıyla sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Sağlık sektöründe yüksek standartlarla hizmet vermekte olan medicana sağlık grubu güç geçtikçe sağlık alanında kendini geliştirmiş ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Medicana sağlık grubu yurt dışı çalışmalarıyla da dünyada adını duyurmuştur. Meddicana sağlık grubu ülkemizde hizmet vermesine rağmen yurt dışından da binlerce kişi bu kuruluşu ziyaret etmektedir. Yurt dışından gelen binlerce hastalar bu sağlık grubunu tercih etmiş ve memnuniyet olarak %98 gibi mükemmel bir oranı yakalamıştır medicana sağlık grubu. Sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkez haline gelen medicana sağlık grubu ülkemiz başta olmak üzere yurt dışından da tercih edilen sağlık kuruluşu olmuştur ve dünyanın da önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açarak hizmet almak isteyenlere daha yakın olmak için hizmet ofislerini her geçen gün açmaktadır.

Madicana sağlık grubunda çalışan hekimler gerek yurt içi gerekse yurt dışından eğitim alarak sizlere daha iyi hizmet vermek için ger zaman kendilerini geliştirmektedirler. Hasta güvenliği konusunda da en son teknolojiyi kullanarak hizmet vermekte olan kuruluş tedavi yöntemlerinde de en son teknolojiyi kullanarak bir çok hastalıkları kolayca tedavi ederek binlerce kişiyi ailesiyle birlikte mutluluğa kavuşturmuştur.

Medicana Hastaneler Grubu Hizmet Numarası : 0850 460 6334

Yorum yapın