MERCEDES MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Mercedes 1926 yılında alman markası olarak kurulmuştur ve geçmişten günümüze kadar en gelişmiş araç modelleri ile hizmet vermektedir.

Tüm dünyanın kullandığı bir marka olan Mercedes tüm dünya için önemli bir hale gelmiştir. Mercedes araba kasası ve ve gelişmiş motoru ile sizlere geçmişten günümüze araç markalarının öncüsü olarak devam etmektedir.

Her yıl yeni motor ve kasa tasarımları ile vizyon yenileyen Mercedes kullanışı ve sürüşü olarak ta herkesin tercihi olmaya devam etmektedir.

Tüketicilerin konforunu düşünen Mercedes her bir ilde ve ilçede kendi bayileri bulunmakta ve Tüm dünyada tüketiciler ile buluşmaktadır. Bugüne kadar araçları konusunda farklılıgını ortaya koyan Mercedes her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir. Mercedes araç motorlarını piyasaya sunmadan önce birçok testlerden geçirmektedir. En profesyonel ekiple çalışan Mercedes her araç üretimi için bir denetleyici sağlamaktadır. Bir çok denetleme sonucu onaylanan motor sistemi ve kasası ile de tüketiciye sunulmaktadır.

Mercedes dünyanın her noktasında galerileri bulunmakta ve deneme sürüş imkanları ile de siz tüketicilerin konforunuza uygun Mercedes modelinizi seçme olasılığı sağlamaktadır. Mercedes sizlerin tüm zevklerinizi göz önünde bulundurarak otomobil aşıklarına her yıl yeni  tasarımlar sunmaktadır.

Mercedes müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati izlerle iletişime geçebilir şikayet , görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz. Ayrıca Mercedes modellerimiz ve teknik servislerimize ulaşmak isterseniz bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Mercedes müşteri temsilcisi destek hattı; 0212 866 65 65 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın