Metropol Card Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Metropol Card Türkiye’de yemek kartı sektöründe hizmet veren karttır. İlk olarak yemek kartı alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet vermiştir. Metropol Card müşterilerine restorant, akaryakıt, otel ve araç kiralama gibi birçok farklı alanda kartları ile üye işyerleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünleri arasında restorant harcamalarında RestoPay kartını, akaryakıt harcamalarında PetroPay kartını, araç kiralama harcamalarınızda FiloPay kartını, okul harcamalarınızda OkulPay kartını kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca Metropol Card çalışanlarının mesai saatlerinin kontrol altında tutmak amacıyla PassPay kartı sayesinde hizmet vermektedir. Metropol Card’ın ürünlerinde kartsız kullanım ve tek kart ile işlem yapma imkanı sunmaktadır. Kartsız kullanım özelliği sayesinde telefon numaranız veya kart numaranız üzerinden kartınız yanınızda olmadan ve tek kart ile harcama yapma imkanınız da bulunmaktadır. Metropol Card birçok farklı üye işyeri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Metropol Card internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden bakiye sorgulama gibi birçok farklı kart işlemini yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde harcama yapma imkanı sunan Metropol Card müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Metropol Card müşteri iletişim telefon numarası: 444 92 83 – 0850 460 92 83

Arama terimleri: Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın