MİGROS MARKET

Migros market 1997 yılından itibaren hizmet vermektedir. Parakende satışların ilk ismi olan migros geçmişten günümüze kalitesi ve güvenilir bir hizmet sunmakta ve her an kendi bünyesinde Türkiye’nin her noktasında bayileri bulunmakta ve sizlere hizmet sunmaktadır.

80 ilde sizlere hizmet vermekte olan migros gıda’dan ev aletlerine kadar tüm ürünlere rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve uygun fiyatları ile sizlerin hizmet ve bütçenize katkı sağlamaktadır. Parekende satışlarında sürekli bir büyüme yaşayan migros sizin tercihleriniz dolayısı ile her yeni gün daha fazla bünyesini büyüterek sizlere daha fazla ürün tercihi yapmakta ve kaliteli hizmet için çalışmaktadır. Migros ile alışverişinizin tadını çıkarabilir ve sizlere her türlü hizmeti ekip arkadaşlarımız ile sizlere sınırsız hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Migros sosyal sorumluluk için kültür ve spor ve eğitime olan katkıları ile de Türkiye’miz için her koşulda sizlere hizmet vermekten kaçınmamakta ve her hizmeti sunmaktadır. Bugün siz müşterilerimizi düşündüğü kadar gençlerimiz içinde en iyi olanakları sunmak için her geçen gün daha fazla destek olmakta ve hizmetlerini her alanda göstermektedir. Marketçilik sektöründe her zaman emin adımlarla ilerleyen Migros bir çok ödüle sahip olmuştur.

Migros müşteri temsilcisi destek hattımız ile sizlere 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. şikayet, görüş ve önerilerinizi sunabileceğiniz ve ayrıca ürünlerimiz , indirimlerimiz ve kampanyalı ürün yelpazemiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Migros müşteri temsilcisi destek hattı ; 444 10 44 

 

Yorum yapın