MİTSUBİSHİ MÜŞTERİ TEMSİLCİ NUMARASI

Mitsubishi araç dahil tüm motorlu araçların üretimini yapmaktadır. Sektörde klimadan arabaya kadar bir çok ürüne imzasını atmış ve Dünya markası olma yolunda emin adımlarla gelişmektedir.

Mitsubishi araç yapımı ve motor sistemlerinde tüm dünyanın öncü markası olarak bir çok ödül almış ve her geçen yıl daha fazla araçlarını ve tasarımlarını geliştirmektedir. Mitsubihsi araç motorlarında ve tüm ürünlerinde en deneyimli ekip ve mühendislerle çalışmaktadır. Tüketiciye kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı amaçlayan ve her koşulda müşterilerinin konforunu ve rahat seyahat edebilmelerini düşünerek çalışmalarını sürdürmektedir. Geçmişten günümüze kadar bir çok araç tasarımları yapan ve her geçen gün yeni modelleri ile sizlere kaliteli hizmet sunama Mitsubishi markası tüm dünyada her noktasında galeri bulunmakta ve teknik servislerini kendileri yapmaktadır. her il ve ilçede servis ekibi ile araç sorunlarınızı ve parça tedariklerini yapmaktadır.

Mitsubishi klima ve araçlarında sizler için güvenilir hizmet için her geçen gün daha da yeni ürünleri ve gelişmiş modelleri ile hizmet verirken siz müşterilerinin her koşulda rahat olabilme imkanı sunmaktadır.

Mitsubishi müşteri temsilcilerimiz ve teknik servis numaralarımızdan bizlere günün her saati ulaşabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Araçlarınızda veya mitsubishi markalı tüm ürünlerinizde teknik servislerimizin desteğinden yararlana bilirsiniz. İnternet sitelerimizden bizlere online olarak ulaşabilirsiniz.

Mitsubishi müşteri temsilcisi destek hattı; 0216 969 25 00 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın