MNG Kargo İletişim Numarası ve Direkt Telefon Numarası

MNG Kargo İletişim Numarası ve Direkt Telefon Numarası

Mng kargo 2003 yılında MNG holding iştiraki olarak kurulmuştur. Kargo hizmeti vermekte olan MNG kargonun 800’den fazla şubesi bulunmaktadır. Hergün yüzbinlerce kargoyu taşıyan MNG kargo müşteri memnuniyeti konusunda yapılan ankette %97 oranında bir başarı göstererek güvenli bir firma olduğunu birkez daha kanıtlamıştır.MNG kargonun 8000 i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Her gün 8 bini aşkın çalışanıyla işini aşkla yapan firma güvenle gönderdiğiniz kargoları teslim etme adına canla başla çalışmaktaktadır. 2200 den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla da hizmet veren firma Türkiyedeki en güvenilir kargo firmaları arasında birinci sırada yerini almıştır.Demiş olduğumuz gibi günde yüzbinlerce adrese kargo taşıyan firma olmak büyük bir sorumluluk istemektedir. Bununla birlikte öyle bir garanti veriyor ki bu garantiyle de ülkemizde en güvenilir en kaliteli kargo firması olduğunu birkez daha gösteriyor. 

Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir MNG kargo. Evet yanlış okumadınız Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisiyle de vermiş olduğu hizmete ne derece önem verildiği görülmektedir.Türkiyede kargo taşımacılık sektörünün birincisi olan MNG kargoyu sizlerde tercih etmelisiniz. Bizler tercih ettik ve pişman olmadık. Göndereceğiniz kargoyu güvenebileceğiniz firmayla göndermelisiniz.

Türkiyede en güvenilir firmalar arasında birinci sırada olan MNG kargoyu tercih ederek pişman olmayacaksınız. Bununla birlikte bir telefonla kapınıza kadar gelmektedir MNG kargo çalışanları. Bir telefonla evinize kurye çağırabilir kargonuzu merkeze gitmeden evinizden de gönderebilirsiniz. Müşterileri için her imkanı sunan MNG kargo dün olduğu gibi bugün ve yarında kalitenin tek adı olmaya devam edecektir.

MNG kargo çağrı merkezi : 0850 222 06 06 veya  444 06 06 ulaşabilirsiniz.

“MNG Kargo İletişim Numarası ve Direkt Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın