Moda Selvim İletişim Telefon Numarası

Moda Selvim Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren internet sitesidir. Moda Selvim 1996 yılında Alim Tekstil’e bağlı olarak giyim alanıında faaliyetlerine başlamıştır. Moda Selvim 2013 yılında internet sitesi sayesinde tesettür giyim alanında ürünleri sayesinde hizmet vermiştir. Moda Selvim internet sitesi üzerinden birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Moda Selvim internet sitesi sayesinde birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Moda Selvim internet sitesi üzerinden büyük beden alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Moda Selvim eşarp ve şal gibi ürünleri ile müşterilerine internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Uluslararası alanda internet sitesi sayesinde hizmet veren Moda Selvim ayakkabı alanınıda birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Türkiye genelinde ürünleri ile hizmet veren Moda Selvim internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Moda Selvim farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Moda Selvim müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular, yaşadıkları sorunlar ve görüşleri için Moda Selvim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Moda Selvim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Moda Selvim müşteri iletişim telefon numarası: 0212 550 52 52

Arama terimleri: Moda Selvim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Moda Selvim çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın