Molfix Bez Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Molfix 1998 yılında bebek, çocuk bezi üretimine başlayan Hayat Kimya bebek bezleri konusunda çok sağlam pazara sahiptir. Molfix bebek bezi üretim firması çağrı merkezi fabrikasını arayarak çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Aldığınız ürünün bozuk çıkması gibi sorunlardan dolayı müşteri hizmetlerini arayarak şikayet edebilirsiniz.

Molfix bebek bezlerini toptan alarak kargo takibi ile evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Molfix bebek bezi confort ve bebeklerin sağlığı konusunda hijyenik bir bezdir. Molfix bebek bezi müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 ile başlamaktadır.

Molfix Bebek Bezi Çağrı Merkezi Telefon Numarası
08502009444

“Molfix Bez Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine bir yorum

 1. sayın yetkili öncelikle saygılarımı sunarım. ismim mehmet şenkul engelliler okulunda öğretmen olarak görev yapmaktayım.
  oğlumun okulu olan Eskişehir Atayurt Okulları Okul aile birliğinde başkan yardımcısı olarak görev yapmaktayım.
  okul aile birliği olarak Eskişehir ilinde ceza evinde yatan kadınlar ve onların çocuklarına yardım edebilmek için çocuk bezi ve kadın hijyenik pedleri katkısında bulunmak için bir proje yapıyoruz. prima markası olarak bize bu konuda azda olsa ped ve çocuk bezi yollayarak katkıda bulunur musunuz.
  Mehmet Şenkül
  05303492096
  eger gönderirseniz adresim yardım sevenler derneği özel eğitim uygulama okulu Tepebaşı/ESkİŞEHİR( Etuğrul gazi mah çilem cad. Gençtürk sok no 1 Tepebaşı ESKİŞEHİR

  Cevapla

Yorum yapın