MOLFİX MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Molfix 1998 yılında bebek bezi markası olarak kurulmuştur ve günümüze kadar güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Molfix bebekleriniz’in sağlıklı bir şekilde büyümesi için çalışmakta ve her yaş grupları için bebek bezleri üretmektedir.  Molfix bebeklerin rahatı için ürettiği bezler ile hem rahatça hareket edebilmesini sağlamakta hem de ciltlerinin kuru kalıp bebek bezlerinden ciltlerinin zarar görmemesi için tasarım yapmaktadır. En iyi kalite standartlarında üretim yapan Molfix bebekleriniz’in ciltleri hava alması ve sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamaktadır. Mutlu bebekler ve Mutlu gelecek vizyonu ile çalışan Molfix siz annelerin güveni ve bebeğinizin sağlığı açısından tercih edilen bir dünya markası niteliğini taşımaktadır. Bebek bezlerinin yanı sıra bebekleriniz’in hassas ciltlerini göz önünde bulundurarak ürettiği ıslak havluları tüketici ile buluşturmaktadır.

Tüm dünyaya ve tüm Türkiye ‘ye hizmet veren Molfix sizler için kaliteli ürün yelpazeleri ile çalışmalarını geliştirmekte ve her yıl kendi bünyesini büyütmektedir. Tüketicilerin buluştuğu tek marka olan Molfix uygun fiyata yüksek kalite ile sizlere hizmetlerini devam ettirmekte ve kampanyalı ürünlerimizi tüketici ile buluşturmaktadır. Her annenin gönül rahatlığı ile kullanacağı ürünlerimizde tüm bebeklerimizin cildini düşünerek üretim yapmakta ve her cilde göre ürünlerimiz bulunmaktadır.

Molfix müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati bizlere ulaşabilir şikayet, görüş ve önerileriniz suna bilir. Ayrıca ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak amacı ile de müşteri hizmetleri destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Molfix müşteri hizmetleri numarası; 0850 200 94 44 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yapın