Monster Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

MONSTER BİLGİSAYAR

Son yıllarda bilgisayar oyunlarında inanılmaz yükseliş ve oyun yayıncılarının yüksek gelirler elde etmesi ile beraber gençler arasında oyun oynama üzerine devasa bir sektör oluştu. Kurulan e-spor takımları ile beraber uluslararası arenada düzenlenen turnuvalar ile beraber milyonlarca kitle tarafından takip edilen oyun dünyası doğal olarak güçlü oyun bilgisayarlarının üretilmesini ortaya koydu. Çeşitli oyun bilgisayarları ve ekipmanları üreten firmalardan biri de Monster firması ülkemiz dahil birçok ülkede hizmet vermektedir. Ülkemizde 2 mağaza ile hizmet veren firma eşsiz tasarımları, güçlü bilgisayarları, uygun fiyat politikaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmaktadır. Lakin dağıtım ağının yeteri kadar olmaması nedeni ile farklı sıkıntılar yaşayan firma müşteri hizmetleri konusunda da iyi bir hizmet sunmaktadır.

MONSTER BİLGİSAYAR MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Monster Bilgisayar ücretsiz olarak haftanın 7 günü 24 saati müşteri hizmetleri konusunda destek vermektedir. Sizde aldığınız ürünler ile ilgili problem, öneri, görüş ve sorunlarınız için 0850 255 11 11 numarasından destek vermektedir. Bunun dışında monsternotebook.com.tr adresinden Mesaj Gönder menüsünden de destek vermektedir.

MONSTER BİLGİSAYAR İLETİŞİM BİLGİLERİ

Monster Bilgisayarın Türkiye’de 2 adet mağazası bulunmaktadır. Biri İstanbul’da Kadıköy’de diğer mağaza ise İzmir’de yer almaktadır. Kadıköy mağazasının adresi Osmanağa Mahallesi Rıhtım Caddesinde yer almaktadır. Diğer mağaza ise İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı Konak İzmir adresinde yer almaktadır.

Yorum yapın