MORHİPO ÇAĞRI MERKEZİ

2011’de Boyner holding çatısı altında kuruldu.

Türkiye ‘de bil ilke imza atarak yeni sezon ürünşeri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede toparladık.

Kadın ,erkek,ayakkabı,çanta,çocuk,ev eşyaları yaşam katagorilerinde çok özel ürünleri sunuyoruz. Morhipo her zevke ve her bütçeye uygun ürün çeşitliligi ve indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıkla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Morhipo için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir.Güvenli ve mutlu bir alışveriş deneyimi yaşatmak için hergün dahada gelişmektedir.

Ürün üzerinde hızlı gönderi ikonu bulunan ürünler de istanbul içinde 24 saatte , istanbul dışında 48 saatte yerine ulaştırılıyor. Söz verilen tarihte teslim olmayan ürünlerde kargo ücreti sitemiz tarafından karşılanmaktadır.

Tek sepet tek kargo ücreti hizmeti  ile ister yeni ürün isterseniz sezon ürünü aynı alışveriş sepetin de toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sağlamaktadır .

Morhipo ile İade kolaylıgı sağlamakta ve kargo ücreti sitemiz tarafından karşılanmaktadır.

Her ürünü rahatlıkça ulaşabileceginiz morhipo sitemizde bütçenize ve zevkinize uygun her ürüne ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve her fikrinizi dile getirebilme rahatlıgı saglıyor.

Geri bildirimde bulunmak istediginiz taktirde sitemizi ziyaret ederek fikir ve şikayet önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak ziyaret edebilir ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir kargo takipleriniz için destek alabilirsiniz.

Morhipo müşteri destek ve çagrı merkezi numaramız ; 0850 222 30 90

Çagrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp her destegi alabilirsiniz.

Yorum yapın