Multinet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Multinet Türkiye’de yemek sektöründe hizmet veren karttır. İlk olarak 1999 yılında yemek kartı ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra birçok farklı alanda kartları ile hizmet vermiştir. Multinet restorant, akaryakıt, araç kiralama ve aracınızın bakım harcamalarınızda hizmet vermektedir. Ürünleri arasında restorant harcamalarınızda MultiNet kartını, akaryakıt harcamalarınızda MultiPetrol kartını, iş seyahatlerinizde yapacağınız konaklama harcamalarınızda MultiTravel kartını, araç kiralama harcamalarınızda MultiCar kartını, şirketinizin araçlarının bakım harcamalarında MultiVale kartını kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca Multinet çalışanların mesai saatlerini kontrol altında tutmak amacıyla MultiPass adı altında kartı ile hizmet vermektedir. Multinet ürünlerinde akıllı kart sistemleri sayesine farklı ödeme seçenekleri ile harcama yapma imkanınız bulunmaktadır. Multinet ürünlerinde MultiPay adı altında kartsız ve tek kart üzerinden işlem yapma özelliği ile hizmet vermektedir. Multinet kartsız işlem özelliği ile birçok farklı alandan kartlarınız olmadan sadece tek bir kart üzerinden işlem yapma ve mobil uygulama üzerinden ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Multinet kartları sayesinde yapacağınız alışverişlerinizde kazandığınız paralar ile harcamalarda ücretsiz bir şekilde kartınızla ödeme yapma hizmeti vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde harcama yapma imkanı sunan Multinet müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde üye iş yerlerinde uygun fiyatlarla harcama yapma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Multinet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Multinet çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Multinet müşteri iletişim telefon numarası: 444 87 36

Arama terimleri: Multinet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Multinet çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın