Nadir Kitap Müşteri Hizmetleri ve İletişim Bilgisi

NADİR KİTAP

Ülkemizde kitap okuma oranlarından pek şikayet edilse de yine de hatırı sayılı ve sağlam bir okuyucu kitlesi bulunmaktadır. Lakin bu sefer herkes istediği kitaplara erişmekte oldukça sıkıntı çekmektedir. 81 ilimizden büyük şehirleri çıkartırsak geriye kalan şehirlerde aradığınız kitabı bulmanız biraz zor olabilir. Bu noktadaki ihtiyacı karşılamak amacıyla 2006 yılında kurulan Nadir Kitap, tam 12 senedir yayın hayatına devam ederek kitap satıcıları ile kitap okuyucularını bir araya getirmektedir. Güvenli ticaret sistemi ile satışlar esnasındaki sıkıntıların da çözümünü sağlayan firmanın çalışma sistemi ise şu şekildedir. Sahaf ya da kitap satışı yapan dükkanlar ellerindeki kitapları sisteme yükler. Okuyucular ise kitapları satın alır. Nadir kitap ise ticaretin sağlanması için güvenli aracı görevini üstlenir.

NADİR KİTAP MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Nadir kitap müşteri hizmetleri konusunda diğer firmalardan biraz daha farklı bir çağrı merkezi sistemi ile çalışmaktadır. Firma ile iletişim genellikle ticari işler konusunda gerçekleşiyor. Ürünlerle ilgili sorunları site içerisinden gerekli bağlantılar aracılığı ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Yine de Nadir Kitap müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0216 481 80 85 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

“Nadir Kitap Müşteri Hizmetleri ve İletişim Bilgisi” üzerine 2 yorum

  1. Nadir Kitaptan Cumhuriyetin renkleri biçimleri kitabını sipariş ettiğim halde ve ödemesini yaptığım halde Aras Kargo denilen şarlatan firma nedeniyle kitap geri dönmüştür satıcısına. Elâ Güngören

    Cevapla

Yorum yapın