NİSSAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARALARI

Nissan Japonya da üretilen bir araç markasıdır. Japon markası olarak en önemli sırada yer alan Nissan araçları geçmişten günümüze kadar en ekonomik ve güvenilir bir motor tercihi bulunmaktadır.

Tüketicilerin en çok tercihi olan Nissan araçları üretimi ve her arza sıkıntısını kendi servis ekibi ve profesyonel mühendisleri ile birlikte tasarlayıp tüketici ile tanıştırmaktadır. Nissan en ekonomik araç ve motor ödüllerine sahip bir markadır. Geçmişten günümüze kadar modeli ve tasarımı değişmesine rağmen ekonomikliği değişmemekte ve çok tercih edilmektedir. Tüm Türkiye ve tüm dünyaya kısa sürede açılan Nissan salon araçtan tek kapı spor araçlara kadar her tasarımı yapmaktadır. Otomobil tutkunlarını bile heyecanlandıran her yıl yeni ürün yelpazesi ile sizlere sunmaktadır. Marka otomotiv sektöründe Renault ile ortaklıkları bulunmaktadır. Nissan hemen hemen her ülkeye otomobil ihracatı geliştirmektedir. Türkiye , Japonya ve Amerika da satışları diğer ülkelere göre daha fazladır. son üç yılda yaptığımız sayıma göre Nissan bünyesinde 145 tane eleman çalışmakta ve her geçen gün daha fazla kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır. Bu istihdamı sayesinde Nissan otomotiv sektörünün en önemli ve en güçlü markasıdır.

Nissan yurt içinde ve yurt dışında günün her saati ulaşabileceğiniz müşteri temsilcisi destek hattında şikayet , görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilir, ayrıca araçlarımız ve kampanyalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nissan müşteri temsilcisi destek hattı; 0216 559 84 00 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

“NİSSAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARALARI” üzerine bir yorum

 1. Nissan X-Rail 2014 model. Hiç memnun değilim. Aldığımdan beri çıkmayan arızası kalmadı.
  -Turbo hortumu (3200 TL)
  -Klima arızası (1500 TL)
  -Akünün çabuk bitmesi (750 TL)
  -Fan arızası (otomatik kapanmıyor 1000TL)
  -Şanzıman arızası (34 bin TL’den iyi niyet göstergesi düşüş ile 8500TL)
  Aman diyorum ben yandım siz yanmayın. Nissan’a bulaşmayın.

  Cevapla

Yorum yapın