Nivea Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direkt Bağlanma

Nivea şirketi, 1882 yılında kurulmuştur. Kurucusu eczacı olan Paul Carl Beiersdorf’tur. Alman Beiersdorf şirketine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmekteydi. Vücut bakımı ve cilt ürünleri üretmektedir. Kozmetik sektöründe dünya çapında ünlenmiştir. Kısa zaman içinde en çok tercih edilen bakım ürünlerini üreten marka haline gelmiştir. Çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. Ürünleri kullandıktan sonra memnuniyetsiz kalan müşteriler neredeyse yoktur. Ürünler sağlık testlerinden geçerek müşteriye sunulmaktadır. Bu yüzden güvenilirdir. Binlerce ürün çeşidi bulunmaktadır. Kadın ve erkek ürünleri bulunmaktadır. Hatta çocuk için bile geliştirdikleri ürünler vardır. Nivea ürünleri hakkında her türlü sorunuz için Nivea müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Nivea ile ilgili soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için Nivea çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Çağrı merkezi hizmetleri 7/24 sürmektedir. İstenilen zaman diliminde ulaşabilirsiniz.  El kremi, yüz kremi, parfüm, deodorant, vücut losyonu, traş sonrası bakım ürünleri, makyaj temizleme ürünleri, yüz maskesi, vücut kremi, saç spreyi, duş jeli gibi birçok ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Nivea, farklı kozmetik firmalarında da satılmaktadır. Nivea ürünlerini almak için kendi mağazalarını aramaya gerek yoktur. Ayrıca web sitelerinden online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerde yaşadığınız her türlü sorun için ve iade, değişim gibi işlemlerde yaşanan problemleriniz için Nivea müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Nivea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 349 16 00

Nivea Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 522 03 73

Arama Terimleri; Nivea müşteri temsilcisi, Nivea çağrı merkezi iletişim numarası, Nivea müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Nivea canlı destek, Nivea irtibat numarası, Nivea telefon numarası, Nivea müşteri hizmetleri, Nivea şikayet hattı

Yorum yapın