Nokia Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Oldukça köklü bir teknoloji firması olan Nokia tam olarak 1965 senesinde Finlandiya’da kurulmuştur. Ancak marka sektöre teknoloji firması ile değil kağıt fabrikası kurarak atılmıştır. Daha sonrasında ise ayakkabı ve tomruk üretimi ile faaliyetlerine devam etmiştir. Nokia firması daha sonra bir kablo şirketi ile birleşmiş ve sonrasında ise elektronik sektörüne adımını atmıştır. Önceki senelerden beri adına oldukça aşina olduğumuz Nokia telefon sektörüne ise 1979 senesinde geçiş yapmıştır. 1979 senesinde yayınladığı Salora isimli televizyon üreticisi ile birlikte telefon sektörüne giriş yapan firma Nordic Mobile Phone isimli telefon üretimini i981 senesinde yapmıştır. Çok kısa bir süre içerisinde büyümeye başlayan firma daha sonra ise ilk uluslararası telefon şebekesini kurmuştur. Bir sene sonra ise dijital telefon üretimine geçmiştir ve birçok farklı modelde telefon üreterek tüketicilere sunmuştur. Hala telefon alanında hizmet vermekte olan firmanın cihazları hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız Nokia iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Nokia Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Özellikle tuşlu telefon modelleri ile aklımıza kazınan Nokia firması müşterilerine hala elektronik ve telefon alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Her geçen gün daha da büyüyen ve yenilikleriyle daha da ön planda olan firmanın cihazlarında sorun yaşıyorsanız Nokia çağrı merkezini arayabilirsiniz. Nokia müşteri hizmetleri telefon numarası +358 10 44 88 000’dır. Ayrıca firmanın cihazları hakkında şikayetlerinizi de Nokia müşteri temsilcisine aktarabilirsiniz.

Arama Terimleri: Nokia irtibat telefonu, Nokia müşteri hizmetleri, Nokia müşteri temsilcisi, Nokia iletişim numarası, Nokia telefon numarası, Nokia canlı destek, Nokia çağrı merkezi, Nokia şikayet hattı

Yorum yapın