Omo Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Omo Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Omo bir temizlik malzemesi markasıdır. Omo’nun tarihine baktığımızda bu tarih 1960’lara kadar gitmektedir. 1960 yıllarında İzmir de Türk tüketicileriyle tanıştı. Omo kirlenmek güzeldir sloganıyla her geçen gün büyüdü ve firma her geçen gün kendini geliştirdi.O yıllarda dahi her evde kullanılmaya başlayan omo o tarihlerden bu tarihlere kadar evlerimizde kullanılmaya devam etmiştir.

Omo kirlenmek güzeldir sloganı gerçekten de firma ile uyuşmaktadır. Kendini sürekli her daim yenileyerek kalitesini diğer firmalara nazaran hep bir adım önde tutan firma milyonların tercihi olmayı başarmış ve kirlenmek güzeldir sloganıyla da lekeleri dert etmekten kurtarmaktadır. 1960 senesinden bu yana temizlik malzemesi unilever firmasının çatısı altında yer alan omo o tarihten bu yana en doğru temizlik ürünü olarak kullanılması için firma elinden gelen her şeyi yapıyor. Temizlik malzemesi üretiminde omo ismini dünyaya duyurmuş ve dünyada bilinen isimler arasında yerini almıştır.

Omo,toz deterjan ve sıvı deterjan olarak kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır.Sizler de omo yu kullanmadıysanız muhakkak kullanmanızı tavsiye ediyoruz özellikle toz deterjanları tüketicileri tarafından en çok tercih edilen temizlik ürünü ve sizlerinde bunu kullanmasını öneriyoruz. Omo reklamlarında da gördüğümüz gibi çimen lekesi, çamur lekesi, yemek lekesi vs.. bir çok lekeye en etkili temizleyen temizlik ürünü evet omo dur. Sizler de zaten kullandığınız takdirde buna kanaat getireceksiniz.

Omo firmasında çalışan uzman ekipler her lekeyle savaşılması adına ellerinden geleni yapmakta ve bu çalışmalarında başarıyı yakalamaktadırlar. Omo kullanıcılarının % 95’i memnun. Sizler de omoyu tercih edip pişman olmayacaksınız. Aklınıza takılan sorular olursa da omo müşteri hizmetleriyle bire bir görüşme imkanına sahipsiniz.

Omo müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 19.  Bu telefon numarasını arayarak hemen omo çağrı merkezine bağlanın.

Omo kullanıyorsanız evet kirlenmek güzeldir.

“Omo Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma” üzerine 3 yorum

Yorum yapın