ONUR AİR HAVAYOLLARI ŞİRKETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARALARI

1992 yılında ilk uçuşunu Ercan hava alanından gerçekleştirmiş ve günümüze kadar güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaya devam etmiştir.

Onur air geçmişten günümüze kadar gelişen uçakları ve profesyonel kabin ekibinden yer hosteslerine kadar sizlere güvenilir hizmeti sağlamaktadır. Rahat seyahat imkanı sunan Onur air sizler için erken rezervasyon imkanıyla uygun bilet fiyatları ve uçak içi hizmetleri dahil her şekilde gün geçtikçe büyümektedir. Onur air 30 uçak ve 7000’i aşkın koltuk kapasitesi ile çalışmakta ve her an büyümeye devam etmektedir.

Onur air tüm Türkiye ve tüm dünyada sizler için her noktaya uçuş yapma imkanı sunmakta ve yanı sıra Onur air kartları ile de sizlerin kendinizi farklı kılmanızı ve özel hissetmenizi sağlamaktadır. Her yerde bizler ile iletişime geçebilme imkanı ve dünyanın her noktasında acentelerimize ulaşmanızı sağlamaktayız ve her noktada acentelerimiz bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken seyahat günleriniz belirleyip seyahatiniz’in keyfini çıkarmanızdır. Uçuşlarda eşyalarınızın karışma durumunda en güvenilir şekilde hemen halledilmekte ve size teslimi yapılmaktadır.

7/24 müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir şikayet, görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca seyahat günlerinizin değişimlerini yapabilir ve bilgilerinizi öğrene bilirsiniz. Onur air her gün gün geçtikçe sınırsız hizmet ve kaliteli hizmeti kendi havayolu şirketi bünyesinde misyon ve vizyon haline getirmiş olup size kaliteli hizmetler için çalışmaktadır.

Onur air müşteri temsilcisi destek hattı ; 0212 468 66 87 

 

Yorum yapın