PAPARA

Papara, cüzdanınızdaki nakit para ve kartların yerine kullanabileceğiniz, 7/24 ücretsiz para transferi gibi özellikleriyle bir cüzdandan daha da fazlasını yapabilen bir platformdur.

Papara ile 5 dakika içerisinde aktıvasyon yapıp para alımı ve para çekimi, bakiye yükleme ve gönderme işlemlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yapabileceğiniz bir ödeme servisi. EFT saati geçse dahi parasal işlemlerinizi her an yapabileceğiniz bu sistemde bunun yanı sıra mobil uygulaması üzerinden her an işlemlerinizi yönetebiliyorsunuz. Herhangi bir üyelik ücreti, komisyon ve kesinti olmaması sistemin popülaritesini daha da arttırmıştır. Faturalarınızı ödeyebilir, anlaşmalı firmalardan alışveriş yapabilir ve kolaylığın tadını çıkarabilirsiniz.  Para gönderimi farklı bankalar arasında gerçekleşmez. Ancak Papara’nın her bankada hesabı ve parası bulunuyor. Siz bakiyenizi aynı bankada hesabı olan Papara’ya atıyorsunuz ve Papara ise diğer kullanıcıya sahip olduğu diğer bankanın hesabına gönderimi yapıyor.

Bu bir çoğumuz içersin de kullanımı kolay güzel bir görev oldu. Papara’nın en ilgi çeken güzel  özeliği ise neredeyse bütün bankalar ile anlaşmalı olmasıdır. Hafta sonu veya hafta içi demeden 7/24 para yatırımı , havale işlemlerinizi gerçekleştire bilirsiniz. Her hangi bir atm kullanarak ta papara’ya para yatırmanız ve para çekmeniz mümkündür.

Papara müşteri hizmetlerine direkt bağlanma numaralarımız ile bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. şikayet, görüş ve önerileriniz ve ya yaşadığınız her hangi bir konuda sizlere yardımcı olmaktayız.

Papara müşteri destek hattı; 0 850 340 0 340 ulaşabilirsiniz.

admin hakkında 342 makale
İletişim Telefon Numaraları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*